Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 04.05.2024, 18:14
Dnes je sobota 4. mája 2024, meniny má Florián a zajtra Lesana, Lesia




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 157 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší
 3, Off Road zraz NOVE ZAMKY - KOMOCA 2010 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak Vah je znovu vonku dnes zasada stab a dame info ako dalej ista cast drahy je zaplavena ale este zatial sme sa nerozhodli co bude dalej. Poprosim o trpezlivost urcite dnes na vecer dame info ako to bude . Dakujem este raz za pochopenie a trpezlivost

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Štv, 02.09.2010, 8:34
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7912
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ok marcus , cakame trpezlivoo,,a drzime palce.... :-),,sak uz cakame polroka pockame aj vacej, a aspon aj slivovocka 63 stupnova lepsie dozreje, cim starsia, tym lepsia,,,dufam ze sa pocasie umudri k lepsiemu :smt006

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 02.09.2010, 8:38
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
asi takto to bolo dnes ráno, včera chalani vyznačili dráhu a dnes majitel sťahuje zariadenie z kempu. :(
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

tak asi toto je KOMOČA je mi to luto páni ale tento rok nejak to blbne celé !!!
Zatial uvažujeme o nahrad.termine na koniec septembra tj 24,25,26 ale to nie je isté !!!

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Štv, 02.09.2010, 15:39
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7912
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nuz tak to je v prdeli,,pochybujem ze do konca septembra by sa to ustalilo,,sak podla toho cela draha alebo vacsina je pod vodou a bude to vsetko rozbahnene,,tos uz ked tak tak radsej na jesen pozdejsie, ked nebude nikde uz akcia..alebo ked zacne primrzat, a bude to zabavnejsie.

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 02.09.2010, 16:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:41
Príspevky: 1716
Bydlisko: Gbelce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Marcus Zuzka uz spi ale ked toto bude citat zjebe ma pod zem boziu !! Pomohol si mi ako si len mohol vid stretnutie organizatorov !! Nic prijemne akciu rusit poznam to !! Drbe sa vam voda preco nenapises ze vcera ste paskovali doobeda a poobede davali pasky dole?? Lutujem ze Komoca nebude uprimne lebo mam tentokrat volny vikend aj som sa nahlasil ze by som siel ale mne sms doobeda nedoslo. Mas daky zoznam? Pocujem ze MOA nebude tak mi povedz kedy bude Komoca !! Vlani ste ma sli zozrat za zrusenie akcie a ty si robis pic 2 dni z ludi :wink: . Skrizil si tornalu dal si prelozit nitru a stale to nevzdas tak mas gule !! Zezere ma rano Zuzka ked pojde na forum preto ze to tu pisem ale mna to uz zere par mesiacov ked vidim ze prekladas akciu za akciou a nehladis na inych . Sorry bolo off stretnutie organizatorov ja som sa nezucastnil lebo som mal listky na ples a bola tam daka dohoda prosim ta ak si to organizoval napis tam kalendar ako aj na com ste sa dohodli . Dovod ? prekrizil som Besu ! Preco? Kalendar na akciu som vyberal ze bol prazdny t.j. na fore. Zorganizoval si stretnutie mala bit tvoja povinost vami zvoleny kalendar dat na forum .
ked daco organizujes dotiahni do konca nie len sa starat o ine akcie ci budu alebo nebudu :wink: .
Dufam ze mojim pokecom som ti gule nezmensil aj ked ma mrzi ze Komoca neni ked som na Komoca 1 bol jeden z organizatorov .

PS: Do pic sme komunita pomahajme si a nepodrazajme si nohy nam ich podrazaju zakony a sprosty ludia !!

_________________
www.moa-gbelce.webnode.sk , www.slovakia-trophy.sk


Štv, 02.09.2010, 22:58
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
joso píše:
Marcus Zuzka uz spi ale ked toto bude citat zjebe ma pod zem boziu !! Pomohol si mi ako si len mohol vid stretnutie organizatorov !! Nic prijemne akciu rusit poznam to !! Drbe sa vam voda preco nenapises ze vcera ste paskovali doobeda a poobede davali pasky dole?? Lutujem ze Komoca nebude uprimne lebo mam tentokrat volny vikend aj som sa nahlasil ze by som siel ale mne sms doobeda nedoslo. Mas daky zoznam? Pocujem ze MOA nebude tak mi povedz kedy bude Komoca !! Vlani ste ma sli zozrat za zrusenie akcie a ty si robis pic 2 dni z ludi :wink: . Skrizil si tornalu dal si prelozit nitru a stale to nevzdas tak mas gule !! Zezere ma rano Zuzka ked pojde na forum preto ze to tu pisem ale mna to uz zere par mesiacov ked vidim ze prekladas akciu za akciou a nehladis na inych . Sorry bolo off stretnutie organizatorov ja som sa nezucastnil lebo som mal listky na ples a bola tam daka dohoda prosim ta ak si to organizoval napis tam kalendar ako aj na com ste sa dohodli . Dovod ? prekrizil som Besu ! Preco? Kalendar na akciu som vyberal ze bol prazdny t.j. na fore. Zorganizoval si stretnutie mala bit tvoja povinost vami zvoleny kalendar dat na forum .
ked daco organizujes dotiahni do konca nie len sa starat o ine akcie ci budu alebo nebudu :wink: .
Dufam ze mojim pokecom som ti gule nezmensil aj ked ma mrzi ze Komoca neni ked som na Komoca 1 bol jeden z organizatorov .

PS: Do pic sme komunita pomahajme si a nepodrazajme si nohy nam ich podrazaju zakony a sprosty ludia !!


joso velmi dlho som rozmýšlal, či sa prihlásiť na Tvoju akciu. Chýbala mi aspon maličkosť, ktorej by som sa mohol chytiť...aspon náznak dobrej vôle začať nejak inak odznova z Tvojej strany. Bol by som prvý, čo by som sa Ti prihlásil na akciu...a verejne. Prosím Ťa ako môžeš porovnávať akciu zrušenú kôli nepredvídatelnému živlu s akciou zrušenou, kôli nezodpovednému prístupu organizátora. Ďalšie ani nemá význam rozoberať. Len si ma utvrdil v rozhodnutí...škoda.

edit:nequotujem predchadzajuci príspevok len tak z blbosti

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Pia, 03.09.2010, 8:33
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.06.2008, 11:01
Príspevky: 716
Bydlisko: New Castle SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Neda ni neodpovedat, Jozi vermi uprimne niet ani jedneho znas, ktoreho by tato nestastna prirodna pohroma netrapila. No nemusim ti vysvetlovat co hodin roboty co odriekania prazdninoveho programu, co vysvetlovania manzelkam detom ,ze teraz sa neda, lebo treba ist brigadovat, co penazi je vtom...... Nie je nam z hora dopriate tento rok, ale aj tak nemal by si zbytocne mutit vody a radsej si buduj image ako dobry clovek urcite to vela ludi caka od teba a ak ti neda byt kamaratom, tak aspon nechaj tak.

Andrej hlboko si vazim tvoj postoj, ani ja by som to lepsie nenapisal :wink: Dakujem.

_________________
LR Diskovery II tD5, Fishing & Hunting

+421905264896, nkdisco@gmail.com


Pia, 03.09.2010, 9:42
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.06.2010, 20:24
Príspevky: 298
Bydlisko: Piestany
Odpoveď s citáciou
Hoci mo do toho nic ale trosku suhlasim s josom.
A to preto lebo na 3-4-5.9 bolo ohlasena akcia v Nitre a marcus nahovoril kmotra aby svoju odlozil. A ked marcus vie ze jeho trat zavisi od pocasia tak preco nevyberie inu trat- teren. Ved to uz viac krat odlozil. Co cakal kaviarove tousty.
Neviem aka je trat v Nitre - ci velmi zavisla od pocasia (dazd). Ale ked sa verejne vie ze KOMOCA je velmi zavisla na pocasi potom suhlasim s josom. Tiez som si robil plan a chcel som ist na NITRU (KOMOCU) aj GBELCE.
Dufam ze GBELCE vidu a trat nie je az tak zavisla od pocasia.
Ale stava sa.


Pia, 03.09.2010, 11:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Obrázok
Obrázok

Tak je mi luto a všetkým sa chcem ospravedlniť ale znovu príroda sa zahrala snami.

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Pia, 03.09.2010, 11:22
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Štv, 24.12.2009, 23:02
Príspevky: 12
Bydlisko: Dunajska Streda
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Keby ste chceli mohli by sme sa rychlo zorganizovat v Gabcikove
pri hydrocentrale
http://www.4x4nazory.sk/viewtopic.php?f=13&t=948

http://www.youtube.com/watch?v=H_ilYk6KBpo

http://www.youtube.com/watch?v=FUex3DAg ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=IPPGjG1- ... re=related


Pia, 03.09.2010, 12:02
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
osobne ma mrzi že aj napriek tomu že si tieto dve akcie dátumovo nekonkurujú vytvára sa tu napätie....chcel som ísť na Komoču pozrieť a stretnúť kamarátov osobne...a mrzí ma že to nevychádza...no na druhej strane stále vo mne vzbudzuje dobrý pocit snaha organizátorov bojovať s počasím a hľadať náhradné riešenie a fakticky znova sa oberať o čas atd. Výčitku tu nikomu nepomôžu, ani si pojazdiť ani zarobiť...Podľa mna to sem nepatrí... :!:

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Pia, 03.09.2010, 12:13
Profil
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 20.10.2008, 16:21
Príspevky: 3
Bydlisko: Nove Zamky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Prsi prsi len sa leje, este ze sa nam Sniper vydava :smt133

_________________
Offroad club Nové Zámky, Kone, ako koníček!


Pia, 10.09.2010, 22:18
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 30.11.2007, 22:19
Príspevky: 490
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Prší prší len sa leje sandokan sa z okna smeje a marianna s janesom boskávajú sa v Komoči za lesom. :-D

_________________
Off road Nové Zámky LOSOS http://www.4x4nz.sk/
Mitshubishi L200 zvíšená , navyják,cb,gurtna,šnorchel a iné maličkosti aké majú mat naši miláčkovia.


Sob, 11.09.2010, 8:40
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7912
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
niake podrobne info trebalo by hodit, ako stoji Komoča?? je tam ete voda??

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 11.09.2010, 11:08
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 08.10.2008, 19:01
Príspevky: 73
Bydlisko: Kolárovo
Odpoveď s citáciou
voda pomaly klesla, ale teren je neprejazdny, cele to je tam premocene, z jám neviteká, a ten bordel ktory sme odhádzali z cesty je zase tam kde nema byt. fotky budu neskôr.

_________________
Terrano I, 2.4
Off road club Nové Zámky;
http://www.4x4nz.sk/
0907 278 513


Ned, 12.09.2010, 13:27
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 157 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: