Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 20.05.2024, 3:12
Dnes je pondelok 20. mája 2024, meniny má Bernard a zajtra Zina




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 73 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
 2. Offroad zraz Gbelce-resume 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 16:11
Príspevky: 409
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Joso ma nejaku blbu karmu na pocasie...aj tento krat na MOA prsalo. Napriek tomu to bola vyborna akcia. Nocna trophy bola u nas zo zaciatku poznacena trosku bludenim...Nejako nas to stale niekam tahalo( teda vlastne mna...navigator bol v tom nevinne), az sme zrazu zistili, ze vlastne ideme cast trate, ktora sa mala ist az v sobotu a pre nezjazdnost bola nakoniec uzavreta :))) Takze hned na zaciatku sme si vyskusali techniku spustania auta na gurtni a v zapati aj vynavijakovania sa spat...nehovoriac o tom, ze brutalne vyzivne bolo aj otacanie sa s autom v uvoze, ktory skor pripominal grand kanon, ako cestu. Moja relativne skusena navigatorka, ktoru nerozhadze nejaky ten naklon mi vtedy vystupila radsej z auta v obave o svoje ( hlavne dusevne) zdravie...Zvysok trophy sme absolvovali v zrychlenom tempe...dohanali sme stratenych par minut.
K nocnej specialke v pieskovej bani sme dorazili akurat v momente, ked madarsky profi team( ten oranzovy "jeep wrangler" na obrazkoch) vysprostoval Pala s rozbitym prednym diferakom. Ten sa mu rosypal, ked sa pokual pomoct Dindajovi dostat ho von zo specialky. Dindajovi pre zmenu zhorela totiz spojka. Chvilu sme este stali a pozoravali dalsie posadky ake techniky volia pri prekonavani pieskovych prekazok. Specialku sme nakoniec absolvovali aj my a pokracovali dalej. Do ciela sme dorazili ak si dobre pamatam okolo pol tretej...
V sobotu to vyzeralo velmi biedne. Aj tato akcia bola poznacena dazdom a trat sa tym padom stavala nebezpecnou. Podmocene podlozie bolo nestabilne a vzhladom na to ze charakter tejto trate je taky, ze vela je v nejakom naklone v hustom lese, hrozilo poskodene aut, prip. zdravia. Organizatori sa podla mna rozhodli spravne, ze v danom okamihu odlozili start na neurcito. My( tri auta z BA/PK) sme sa rozhodli, ze tento cas vyuzijeme na vylet do Sturova na kavicku. Pocas sedenia na kave sme kutikom oka sledovali pocasie a cim dalej tym viac predapali depresivnej nalade, ze jazdenie v terene pre tento vikend skoncilo. Nakoniec sme depresiu zahnali a rozhodli sa vratit s tym, ze sa Josa a spol nejako pokusime presvedcit, ze nech nas aspon pusti na "okliestenu" verziu trate. Dorazili sme prave vcas ked sa Joso vratil s obhliadky trate a pomenil ju tak, aby na nu mohol pustit tych co si trufaju. Pre nas vyborna sprava, ze ho nemusime presviedcat. Vedeli sme, ze ideme do tazkeho terenu, ale co nas tam cakalo predcilo nase ocakavania...taky maly navrat na Transylvania Adventure Trophy. Bolo to uplne vyborne. Ziadny usek nebol lahky, rutinny. Vyborne prejazdy v naklonoch, prekrizenia, prudke zakruty, stupania, klesania...Vsetko prislo vhod. Simex-y, uzavierky, silne motory, spolahlive a vykonne navijaky...to vsetko bolo potrebne, aby sme trat uspesne presli. Pokial viem( a tu ma mozno niekto opravi), tak celu vytycenu trat presli len tri auta.
Nedela bola zamerana na dalsiu bodovanu a hodnotenu disciplinu. Trial. Organizatori pre nas pripravili celkom 6 sekcii, ktore mali preverit nase soferske umenie. Co najrychlejsie bolo potrebne prejst dany usek s co mozno najmensim poctom cuvani, dotykov branok a pasky, ktora ohranicovala koridor drahy. Ja mam tuto disciplinu velmi rad. Je to taky maly velmi intenzivny offroad kurz. Divak na malom priestore vidi rozne jazdne styly, vie porovnat moznosti techniky a pod. Po skonceni sutaze nas chlapi este pustili na par minut do lesa.
Potom nas uz cakalo iba vyhodnotenie a cesta domov.
Este raz chcem podakovat celemu organizacnemu teamu za vybornu akciu. Mate vyborny teren, ktory moze vela ponuknut. Drzim palce pri organizovani dalsich akcii.

_________________
Range Rover farma :)


Ned, 12.09.2010, 23:30
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 14.02.2009, 20:10
Príspevky: 71
Bydlisko: Horná Mičiná
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Joso, Zuzka a celý organizačný team chcem sa poďakovať za našu partiu za super akciu, nočná trophy bola výborná, trial tiež super škoda že nevyšlo to počasie. Pár foto na ostatné dám link:
http://picasaweb.google.sk/offuaz/OffRo ... belce2010#

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

_________________
PALO

Uaz 469 2,5TD,winch 5,4t,alu.disky(VL30),


Pon, 13.09.2010, 21:41
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:41
Príspevky: 1716
Bydlisko: Gbelce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Par postrehov s fotakmi . Nestihame pokec neskor !!
http://picasaweb.google.com/nzjoso/2Str ... belce2010#

_________________
www.moa-gbelce.webnode.sk , www.slovakia-trophy.sk


Uto, 14.09.2010, 17:37
Profil WWW
Pandík

Registrovaný: Pia, 02.10.2009, 22:33
Príspevky: 3315
Odpoveď s citáciou
Poslať 
joso pekné fotky ;-) ešte musím kúsok na sebe popracovať lebo tie moje fotky a väčšina z nich je tak na dve veci :-D hádam sa polepším a hádam bude aj takáto skvelá akcia aj nabudúce ;-) prešli sme na druhý koniec slovenska ale stálo to zato :wink:


Uto, 14.09.2010, 18:29
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.08.2008, 15:31
Príspevky: 1393
Bydlisko: Revúca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nedá mi nenapísať, muselo byť super

_________________
vek: 25
ex: Wrangler 2,5i
ex: Wrangler 4,0i
ex: Cherokee 4,0i
ex: Cherokee 2,5TD
ex: Cherokee 4,0i
ex: Cherokee 4,0i závodný špeciál
ex: Grand Cherokee 4,7 WJ cestná leštenka
now: Ford Explorer


Uto, 14.09.2010, 20:31
Profil ICQ
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7919
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nuze, podla tych zaberov, je istee, ze to musela byt dobra akcia,,skoda ze pocaie nezicilo, ale dobru naladu to aj tak nezkazii, a stojito zato si ju udrzat,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 14.09.2010, 20:41
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 21.01.2008, 0:17
Príspevky: 175
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Odpoveď s citáciou
no chcel by som aj ja niečo pripísať :D :

čo sa týka z hľadiska organizácie bola táto akcia zorganizovaná ako jedna z najlepších, ktorú sme tento rok zabezpečovali. všetko vypáskované, organizátor to mal dobre zvládnuté, rešpektoval naše pripomienky ... / hlavne čo sa týkalo fúkania koli alkoholu /

čo sa týka dráhy, nakoľko aj ja jazdím off, mal som silný absťák /aspoň som si trošíčka s audinou zaoffoval/, lebo sa mi nepodarilo dorobiť TROLA, takže som len slintal na dráhe a závidel :-( , ale veď si to vynahradím... :D

a na záver... chlapci, počasie nik neovplyvní... teda si to aspoň myslím. ale veď off sa jazdí v každom počasí!!! že? ale! keď sú raz podmienky na dráhe nebezpečné, netreba riskovať a za každú cenu ísť jazdiť. Joso bol v daždi 3x prepáskovavať trať, aby sa mohlo BEZPEČNE jazdiť aj za tých podmienok aké boli...!!! Toto som ešte nevidel na žiadnej takejto akcii!!!

pre Josa : trať SUPER, organizácia OK, budúci rok na akcii sa vidíme!!! Teda dúfam že ešte aj tento rok :-)))

_________________
viacero offroad, ale momentálne vascina nepojazdná... ale to se poddá...


Str, 15.09.2010, 0:39
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:41
Príspevky: 1716
Bydlisko: Gbelce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Touto cestou sa chcem podakovat aj v mene Zuzky, vsetkym zucastnenym offroudakom , kamaratom, ktory sa zucastnili a pomahali nam na nasej druhej akcii. Milo ste nas prekvapili disciplinovanostou na nočnej trophy a bojovnostou v terene. Dufam ze sa vam u nas pacilo, snazili sme sa ako sme mohli v ramci svojich moznosti, jedno je iste, ze pocasie sme nemohli ovplyvnit, najma v sobotu ale zato v nedelu sme mali kusok slniecka.
Taktiez sa musim podakovat nasim sponzorom a reklamnym partnerom, ako aj zachrannemu teamu RESCUE SLOVAKIA Z Trencianskych Teplic, ktory svojimi odbornymi znalostami zabezpecovali cele nase podujatie.

Takze este raz kazdemu dakujeme a dufame ze na dalsej akcii nam nezaprsi .

_________________
www.moa-gbelce.webnode.sk , www.slovakia-trophy.sk


Str, 15.09.2010, 11:17
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:41
Príspevky: 1716
Bydlisko: Gbelce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vyhodnotenie offroad Gbelce 2010 .


M – male
K – kratke
D – dlhe

Nocna trophy:

M – kategoria

1. štart čislo 21 Cseffai Zoltán
2. štart čislo 26 Patrik Kiš
3. X

K – kategoria

1. štart čislo 1 Dócsi István + Zsernovický Zsolt (HU)
2. štart čislo 12 Maroš Mikloš
3. štart čislo 22 Vladimír Hlinican


D – kategoria

1. štart čislo 19 Július Giertli
2. štart čislo 18 Erik Teslovič
3. štart čislo 11 Miroslav Svátek

Nedelny Trial :

M – kategoria

1. štart čislo 21 Cseffai Zoltán (HU)
2. X
3. X

K – kategoria

1. štart čislo 26 Patrik Kiš
2. štart čislo 77 Peter Šipoš
3. štart čislo 13 Dušan Eliaš


D – kategoria

1. štart čislo 18 Erik Teslovič
2. štart čislo 19 Július Giertli
3. štart čislo 11 Miroslav Svátek

Cenu Fair play získal Pal !!

_________________
www.moa-gbelce.webnode.sk , www.slovakia-trophy.sk


Str, 15.09.2010, 11:28
Profil WWW
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chlapci skutočne krásna akcia, škoda, že sme nemohli prísť a odkaz pre Tesla, suuupiš článoček fakt. Normálne absťák z toho, že sme neboli, lebo ja osobne tie nočné trophy skutočne milujem a aj blatkooo. Tak zdaaaar vydareným akciám. :smt041


Str, 15.09.2010, 18:44
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 26.07.2008, 14:42
Príspevky: 235
Bydlisko: LOSONEC TT
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Joso akcia super,počasie si nenaplanuješ skoda ze som nemohol pojazdit ale aspon mam celé auto.teslo boli ste super. Joso dufam za sa toho roku vidime.

_________________
JEEP,GRAND CHEROKEE LIMITED 2,5TD
5,2 V8 na ceste


Sob, 18.09.2010, 11:15
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 08.10.2009, 1:36
Príspevky: 161
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
.... bolo perfektne...

dakujem vsetkym za vsetko :)

dakujem zuzke a josovi za teplu postielku

a dakujem ujovi v tescu ze ma odtial nevytiahol ked som prisla po usi zablatena :D

nabuduce uz len gumaky a pojdem aj do lesa! :-D

par fotiek hodim len tak na chut.. zvysok potom na link
EDIT: http://pokec.azet.sk/spadla-z-oblakov/f ... 9768e49d68

Obrázok
Obrázok
Obrázok

_________________
Dodge Ram 1500 5,7HEMI
xx-radka

EX Jeep Grand Cherokee 3,1td


Ned, 19.09.2010, 23:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:41
Príspevky: 1716
Bydlisko: Gbelce
Odpoveď s citáciou
Julio (julius) a erik sak viete mate u mna casak !! Pozdrav od HU kamarata !!

Obrázok

_________________
www.moa-gbelce.webnode.sk , www.slovakia-trophy.sk


Pon, 11.10.2010, 23:39
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 73 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: