Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 23.05.2024, 11:58
Dnes je štvrtok 23. mája 2024, meniny má Želmíra a zajtra Ela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 41 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 cavoj resume 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.02.2007, 15:29
Príspevky: 675
Bydlisko: stranske
Odpoveď s citáciou
myslim si ze mozem podakovat milanovi matiasovi,za partiu ktora jazdila so mnou na cele z milanom,za super pojazdenie a navigovanie v terene ktorim nie sme znaly ako milan,a taktiez organizatorom DAKUJEME,a tesime sa na na dalsiu akciu v CAVOJI

_________________
a prejdem ...skype: haldir53


Ned, 25.07.2010, 10:58
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 30.11.2008, 17:15
Príspevky: 280
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
My taktiez v mene sečianskeho neoficialneho offfroad klubu dakujeme za super pojazdenie,my len mozme banovat ze sa nam nedostalo takeho instruktora akym je milan matias,pretoze caste bludenie po trati nás miestami prestavalo bavit a síce nechcem nijak zasahovat do vnutornych zalezitosti prievidzkeho klubu,ale mam dojem ze zmenou vedenia klesla kvalita organizacie podujatia čavoj,napriek vsetkemu sme sa dobre zabavili,kedze partia a vesela nalada nechybala asi nikde,takze este raz dakujeme a prosime pana Ilka nech nam na buduci rok zajedna lepsie pocasie aby sme sa aj my beznavijakovy mohli pustit do odvaznejsich zjazdov...dakujeme...

_________________
Mitsubishi Pajero 2,5td, T3


Ned, 25.07.2010, 11:12
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.02.2007, 15:29
Príspevky: 675
Bydlisko: stranske
Odpoveď s citáciou
fotky nema nokto?

_________________
a prejdem ...skype: haldir53


Ned, 25.07.2010, 19:39
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja mám len z depa, na trati akosi nebolo kedy fotiť
ObrázokObrázok

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Ned, 25.07.2010, 21:36
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 04.09.2009, 14:35
Príspevky: 106
Bydlisko: Ráztočno city okr. Prievidza
Odpoveď s citáciou
Na tej prvej fotke to je "náš" gril :-D :-D :-D ( A aj náš bordel)

_________________
Nissan Patrol K260 2,8 TD - Čierny "STUDNE - VRTY" Patrol

Niečo na ťahanie gázikov : VW Sharan 1,9 TDi - Bordový rýchlošíp


Naposledy upravil Primalexovy_Patrol dňa Ned, 25.07.2010, 22:06, celkovo upravené 1



Ned, 25.07.2010, 21:39
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 28.06.2009, 20:19
Príspevky: 33
Bydlisko: Prievidza
Odpoveď s citáciou
Poslať 
primalexaci to mate dobre foto v profile v pozadi je moj samik

_________________
TODAY TOMORROW TOYOTA


Ned, 25.07.2010, 21:55
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 06.03.2007, 19:34
Príspevky: 1800
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Skvele pojazdenie.Vdaka.Aj to pocasie bolo akurat.


Nasa parta dala myslim vsetky zjazdy aj vyjazdy a navijak len raz.
negio píše:
............................ aby sme sa aj my beznavijakovy mohli pustit do odvaznejsich zjazdov...dakujeme...

Nechcem rypat ale neda mi.Naco si vyberas take akcie kde sa rata s navijakom ked ho nemas?Potom mozno aj Ty nadavas na rady pri vyjazdoch.
A uplne najradsej mam takych,ktoreho idem tahat a nema ani gurtnu.

_________________
Bývalý offroadak


Ned, 25.07.2010, 23:49
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 30.11.2008, 17:15
Príspevky: 280
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Dindaj akoze prepac ze nemam tolko penazi ze si nemozem dovolit navijak,ze som len student ktory si brigadami nasporil na male pajero...
Gurtnu mam,a tahat ma netrebalo dokazem odhadnut na co mam auto odvahu aj gule...
Nenadavam na rady pri vyjazdoch ale na tzv. sprievodcu s domacich kory nas dvakrat zaviedol mimo trate a cuvali sme ako jebnuty po uzkej ceste asi 500 metrof...dik...

_________________
Mitsubishi Pajero 2,5td, T3


Pon, 26.07.2010, 3:36
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Poslať re
Keby si vedel cuvat ako normalny nemusel si ako jebnuty.
precitaj si po sebe co pises.

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Pon, 26.07.2010, 10:28
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Majod: Bolo super velmi sa mi pacilo bol som cavoj prvi krat a dufam ze nie posledný len pre buducnost by ste tie listky mohli robit vecsie (tombolove)

A rozdelenie skupín spraviť v menšom pocte alebo organizátora dat takého co si svoju kolónu alebo štrudlu bude strazit a davat bacha kde ich ma lebo sa nam stalo ze sme ostali bez vodcu a potom sme troska bludili ale inac ako super všetko bolo na jedničku ste fakt super kolektív a perfektný organizátori.

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Pon, 26.07.2010, 11:08
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Poslať re
Za organizačný tím sa chcem poďakovať všetkým, ktorí nám umožnili uskutočniť akciu ,,Čavoj 2010" a akokoľvek sa podieľali na jej príprave a priebehu. Ďakujem ochotným a milím ľuďom z Urbáru Čavoj,obce Čavoj,LZ Prievidza,ŽP Prievidza, Riaditeľstvu CHKO,oddeleniu PZ Nitrianske Pravno,oddeleniu PZ Nitrianske Rudno, Lesnému úradu Prievidza a tiež majiteľom pozemkov , na ktorích stál kemp.
Taktiež ďakujem všetkým účastníkom za dodržiavanie disciplíny a pokynov inštruktorov a chlapcom z BA za nedeľnú atrakciu v podobe súťaže kríženia našich strojov.

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Pon, 26.07.2010, 14:05
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 06.03.2007, 19:34
Príspevky: 1800
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To Negio.
Mozno som bol prilis ostry,ale trvam na svojom a Ty si nepochopil. To ze si si vybrigadoval Pajerko Ta v mojich ociach ctí. Ckcel som len povedat aby Si si vyberal akcie kde nie je predpoklad pouzitia navijaku za kazdym rohom.Ved akcii je teraz uz ako maku. Darmo spravne odhadnes ze nevyjdes ked tym zasekas prejazd vsetkym za sebou.Pripadne sa musis odklonit od trasy co tiez nie je košer.

_________________
Bývalý offroadak


Pon, 26.07.2010, 19:40
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 30.11.2008, 17:15
Príspevky: 280
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať ,
To dindaj.
Ja si myslim ze som si taku akciu aj vybral ved som bol aj minuly rok sice neprsalo ale krasne sme si zajazdili lebo boli prehladne vyrobene itenerare...
beriem to že akcia bola pre menej upravene auta s dovodu dazda nevhodna,ale uz sám Majod na zaciatku napisal citujem---nejake info pre novacikov.jazdenie je v pohode aj pre lestenky,vyjazdy sa daju obist zvaznicami---
AJ ked sa sám za zaciatocnika nepovazujem,lebo osobne mam mino ciest najazdene asi 5krat viac ako na nich,tak nechcem, dalej rýpať,a uznávam ze asi más pravdu,mal by som mat navijak alebo prisposobit druh akcie na upravu vozidla...

_________________
Mitsubishi Pajero 2,5td, T3


Pon, 26.07.2010, 20:59
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 26.07.2010, 20:38
Príspevky: 4
Bydlisko: prievidza
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No aj ja sa prydavam k podakovaniu vsetkym zucasnenym,pocasie sa pre nas-vas neda objednat,teren bol znacne rozmoceny,trat sa musela o adrenalinove vyjazdy a zjazdy skratit,to hadam chapete vsetci,bezpecnost a zdravie je prvorade.Mal som cest bit nacele a viest skupinu cislo 3,(Cierno-orange Jeep grand cherokke),tymto chcem mojej skupine podakovat za disciplinu.Na zaver velke vdaka Majo Dzina,jeho zene Silve a celemu klubu offroad club Prievidza,a je premna CEST patrit medzi vas,vsetkym velke DAKUJEM


Pon, 26.07.2010, 21:27
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:06
Príspevky: 775
Bydlisko: slovensky grob
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to Homlesak- trochu si na nas kašlal - ušiel si skupine a nečakal si na auto ktore išlo za tebou .O cca5-6tej si povedal že mame ist do depa sami. Takto si veduceho skupiny nepredstavujem!!!!!!!!

_________________
discovery td5


Pon, 26.07.2010, 21:55
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 41 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: