Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 04.05.2024, 19:31
Dnes je sobota 4. mája 2024, meniny má Florián a zajtra Lesana, Lesia




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 MČR Offfroad Trial Kladno 
Autor Správa
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Zdravím všetkých, tak boli sme ako súdržná komunita podporiť nášho zakladateľa slovenského trialu na posledných pretekoch v Kladne. Boli sme bohužiaľ len traja / takže odkaz pre celú slovenskú trialovú komunitu, chlapci polepšite sa a nabudúce prídite fandiť ak nejaký člen našej suprovej komunity bojuje o titul :) a ešte aj v " zahraničí" :)
Boli to fakt pekné preteky, bolo na čo pozerať, čo obdivovať a hlavne zbierať nové skúsenosti, hoci len ako diváci. Nakoľko som zostala verná svojej funkcii fotoreportéra tak som pre vás čo ste tam neboli aj nejaké fotky spravila / aby ste vedeli že na vás myslím a chcem aby ste to videli aj keď ste tam neboli/
A inak poviem vám, že podmienky boli drsné, lebo sme vstávali o 04:30 / teda ja :) aby som stihla sprchu a iné veci :)/ a vyrážali sme z BA o 05:30 za čiernočiernej tmy a na miesto určenia teda do Kladna sme dorazili niečo po deviatej, vyrazili sme z teplučkeej Bratislavy / 18 stupňov cez deň a ráno už bolo 14, prišli sme do severného Kladna a tam fuk ho 11 stupňov a poobede sa " nádherne zamračilo" takže teplota ešte klesla a začalo "fajne" liať, takže sme zmokli do nitkovej nitky, ale čo by sme nespravili pre to, aby sme podporili nášho komunitného člena v boji o titul a čo by som neurobila ja pre vás, aby ste mali fotky :). Fotila som zo svojím starým, hrozným foťákom, tak kvalitku opstavedlňte a nemala som tak ako u nás prístup na trať takže fotky sú iba spoza " mlíka".

Takže pozerajte a nabudúce určite prídite. Robko a tebe obrovská gratulácia, naozaj skutočne pekný výkon, hoci niekedy si si to predstavoval asi inak, ale terény sú zradné, takže sa nie vždy všetko podarí ako chceš, ale aj tak si klasa a dolu klobúk pred tvojím trialovým umením. Mal si na majstra, skutočne a ušlo ti to len o chlpatý chlp.Gratulácia k vicemajsterskému miestečku a na budúci rok to určite dáš a ukážeš im ako sa to má jazdiť :)
:smt041


Naposledy upravil Zuzuu dňa Uto, 09.11.2010, 14:54, celkovo upravené 1



Uto, 09.11.2010, 13:06
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A tu sú tie sľúbené fotky:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Uto, 09.11.2010, 13:35
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:D :D :D


Naposledy upravil Zuzuu dňa Str, 10.11.2010, 9:48, celkovo upravené 1



Uto, 09.11.2010, 13:37
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 9:47
Príspevky: 322
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dakujem ze ste prisli a hned ako sa uvolnim tak pridam aj nejake video

_________________
monteropat,GR Y61,unimog,grizzli,kodiak,Ventura,F8,a k tomu vsetci necenzurovany a nekonfliktny offrovdaci s celeho sveta,www.offroadland.sk


Uto, 09.11.2010, 15:31
Profil WWW
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
robo kop píše:
dakujem ze ste prisli a hned ako sa uvolnim tak pridam aj nejake video


ozaj a videjko je dobré? teda pekne sme ťa natočili? ČI? :)

PS: a pevné nervy pri sťahovaní videjka, lebo určite budeš zúriť a peniť a prskať / to ty vždy keď sťahuješ niečo ha ha, teda aspoň tak vždy nezabudneš napísať že ako si sa namakal a nazúril ha ha/ tak pekne šup šup daj si šumáčik magnézium na ukľudnenie a sťahuj xi xi xi / veď čo by sme nespravili pre komunitu, nech vidia ako sa jazdí v Čechách :)/


Str, 10.11.2010, 9:53
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: