Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 19:11
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 33 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 slovakia-trophy 2012 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.01.2010, 22:27
Príspevky: 383
Bydlisko: TRENČÍN, LIPTOV
Odpoveď s citáciou
Poslať 
peto SB píše:
Pre YJ KAO to otieranie huby a dristanie si si mohol odpustit :-( Ked si bol taky spokojny tak radsej napis v ktorej kategorii si jazdil ;-) Pani obhajcovia a dama bolo by si dobre uvedomit ze toto nebolo ani stretnutie ani pojazdenie ani autosalón ale SUTAZ trophy kde pri prihlasovani bol prezentovany nejaky program urcite kilometre narocnost trate. Aky bol predosly rocnik a aky bude buduci nehodnotim, ani drahu v Gbelciach Ja hodnotim SLOVAKIA TROPHY STUROVO 2012 kde som nezazil ani stvrtinu toho co mi bolo pri registracii prezentovane. Inak sa akcia hodnoti s poza baru pri miesani gumidzusu inak z pohladu divaka inak spoza compu ( Tibik Tonda ) a inak z pohladu sutaziaceho ktory zaplatil startovne tahal vozik cez pol republiky a odjazdil trat Vie ho... akurát bezdovodne kritizovat :-)


To Peťo :
- otieranie huby a drístanie patrí ľuďom ktorí sa nezúčastnia a kecajú o tom
-nejazdil som žiadnu trať , ale čakal som na miestach na trati ak si niekto z Vás dáko ublíži prípadne privykrúti krk, aby som mu mohol pomôcť najlepšie ako viem- mohol si to byť zrovna možno aj ty a určite by si bol rád keby ti niekto mohol práve vtedy helpnuť -takže ak to má byť divák alebo gumidžúsista ok, ale potom všetky záchranné zložky sú potom len .....
- bol som tam bez nároku na odmenu a dobrovolne!!!
Každá súťaž má svoje pravidlá a kontrolórov prípadne sudcov dodržiavania pravidiel! Ak niesú dodržiavané treba sa obrátiť na nich a nie to ťahať do verejnej diskusie-teda pre nesúťažiacich. Poriadanie takejto akcie je výsada a nie povinnosť a to si musia všetci uvedomiť.

Nijak nepotieram tvoj názor a v prípade že mi niekto niečo slúbi a ja za to zaplatím a dostanem niečo iné a menej, určite budem reagovať podobne ako ty /rozčúlene/ , ale to by si mal vyriešiť v rámci reklamácie voči usporiadateľovi a nie odkazom ktorý vypisuje "zadaná téma neexistuje" a to som pozeral tesne po tvojom príspevku- nikto potom nevie o čom hovoríš!

Osobne mi vadí že sa v tejto republike mnoho ľudí len snaží zdegradovať iného a preto som písal že ak je to na popkorn tak potom treba dať konštruktívnu kritiku! Navrhnúť čo vylepšiť, prípadne organizátorovi v tom poradiť , or pomôcť.
Pohľad súťažiaceho nemôžem riešiť-to je vzťah súťažiaci versus organizátor!

_________________
všetko čo má kolesa, pásy, nohy .......


Ned, 24.06.2012, 22:10
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 17:57
Príspevky: 175
Bydlisko: okr. SABINOV
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Myslel som ze si bol divak :-)
Zachranarov si vazim a tam ste odviedli kus prace hlavne pri vytahovani. Keby neboli chalani dali svoje auta ako kotevne body tak sme tam doteraz. :-) Pri dalsej akcii Vas pozyvam na gumidzus :-) a snad ma zachránite ked bude treba aj ked vela mudrujem :lol:
Josovi prajem vela stastia pri dalsich akciach a snad len jedna rada : slubuj len to co vies aj splnit ;-)

_________________
TODAY TOMORROW TOYOTA LJ 70 PROTO (napravy Unimog
404 ,Warn 8274 mechanika BRDM ,tlmice FOX,Optima,Tripmaster atd;-) www.terennytim.sk
http://www.youtube.com/channel/UCCvWshSIJC5DKhAwDOi4L5g
PREDAJ NÁPRAV A DIELOV DO NÁPRAV Z UNIMOGU 404


Pon, 25.06.2012, 9:24
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.01.2010, 22:27
Príspevky: 383
Bydlisko: TRENČÍN, LIPTOV
Odpoveď s citáciou
radi sa zúčastníme gumidžusovej akcie-samozrejme po šichte v teréne až keď budú všetci vyprostený ! :!:

_________________
všetko čo má kolesa, pásy, nohy .......


Pon, 25.06.2012, 22:59
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 33 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: