Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 16:01
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 54 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 OFFROADMEN SETKÁNÍ V. 6-8,7,2012 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 03.01.2012, 10:54
Príspevky: 119
Bydlisko: sobotište
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mishak111 píše:
pajo235 píše:
len horšie bude ak sa mi do akcie nepodari zohnat nejake dobre pajerko,pretože zatial nemam žiadne auto a zhanam pajerko,snad sa podari niečo poriadne zohnat ak nie tka pridem z mircom

a naco cakas?? prídi do cacova do bazaru pre pajerko....tam si iste vyberes :lol:

si si isty,ja hladam niečo poriadne a cez pojdem jedno obhliadnut tak uvidime čo to bude ak bude dobre tak priveziem ukazat

_________________
Toyota Rav 4 r.v.2002 2.0 turbodiesel,CB, ram, našlapy,LED Bar rampa,nejake naradie v kufri


Str, 27.06.2012, 14:33
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 21:41
Príspevky: 94
Bydlisko: ŠTOKY CZ
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak se nám to blíží,ještě pár dní a bude veselo.

_________________
http://www.kamaradiii.estranky.cz/
DAIHATSU ROCKY 2,8D pneu 33, tlumiče koni,šnorchl,železný nárazníky,navíjedlo 3,6t,cb ,jemně zvýšen, lehce polepen,nezávisle vytápěn.
tel.+420 603 747 008


Pon, 02.07.2012, 22:12
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 03.01.2012, 10:54
Príspevky: 119
Bydlisko: sobotište
Odpoveď s citáciou
Poslať 
len tak z haluze som sa bol u vas pozriet a nevybral by som si


Štv, 05.07.2012, 12:45
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.07.2010, 20:34
Príspevky: 1298
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
asi dojdeme 3x patrol v sobotu poobede ale este to neni na 100 péro.

_________________
Pepe K160 3,3TDi + Red Banditos Y60 4,2 D, Hyena V8 6.2D + Audi A6 2,5TD
UTE Y60 TD42 vo výstavbe
"ked motor tak kladivo, ked smrad tak z diesla"
td42@safe-mail.net


Štv, 05.07.2012, 22:44
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 14.09.2009, 23:18
Príspevky: 68
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Páni, dnes sme dali dohromady buginu DUŠKY a ráno sme u Vás.
Neviem ako, ale ráno budem volať.
Ďakujem a tešíme sa.

_________________
bugina - špeciál, asi Pajero 2,5 TD
kríženie ako skateboard
4 x 4 napevno !!


Pia, 06.07.2012, 23:16
Profil WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 16.08.2008, 17:18
Príspevky: 242
Bydlisko: Keblie Puchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Par foto z dneska. :-D Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

_________________
MiniZuuk


Sob, 07.07.2012, 21:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 06.06.2011, 11:47
Príspevky: 657
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Caute.

Opat jedna pekna akcia... prijemne stravena sobota... vdaka organizatorom...

Prikladam zopar fotiek.

Pepo.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok


Ned, 08.07.2012, 1:31
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
velmi pohodova akcia s prijemnym programom, na ktorej bolo poznat kvalitnu pracu a usilie organizatorov z CR... :smt023

skoda, ze tato snaha nebola odmenena vacsou ucastou, zasluzili by si to... :(

fotiek krasnych aut v blate tu bude isto viac nez dost, takze pridam par "trochu inych" od thunderky:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok


Ned, 08.07.2012, 11:21
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 18.06.2011, 9:58
Príspevky: 1210
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ten druhy mi je akýsi povedomí kto to je ?

_________________
Uaz 2,5 gurtňe 33X10.5R15 Silverstone,samoser vpredu vzadu opät 100% mechanicka uzavierka,prekopane na strunach,naviják-2x . Tel:0904136171 keby,niečo
OFFROAD CLUB LÚKY


Ned, 08.07.2012, 11:24
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.09.2007, 18:24
Príspevky: 1379
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Velmi pekná akcia,perfektne pripravená nenáročná trať, najviac musím pochváliť bufet, guláš na 1*. Zase som videl nejaké známe tváre, spoznal dalších nových ludí, niečo sa popilo, pojedlo, parádne pojazdilo, auto došlo domov bez ujmi na zdraví :D
A teraz negátívna skúsenosť na tejto akcí, po ktorej budem dlho zvažovať či pôjdem aj na další ročník (ak bude).
Odjazdením trialu z 21 trestnými bodmi a esmeraldu z 2-ma trestnými bodmi, tj. spolu 23 som bol velmi rád keď som sa videl v tabulke na PRVOM mieste,aj počas dňa som sa bol ešte raz pozrieť ako som natom, ešte mladá slečna a paní ktoré to zapisovali mi hovoria že som to velmi dobre odjazdil a som prvý, super, konečne :!:
Prišiel večer, vyhlasovanie výťazov, hmm a Pablo nikde, po vyhlásení som si bol teda vypýtať papier kde sú zapísané nejaké body, výsledky, čo nevidím,nejaké zaškrtané čísla pri mojom štartovacom čísle, ja 30 trestných bodov, neviem kde sa zrazu vzali !!!!! :!: :evil: a ja na 4-tom mieste. prvé miesto 27 trestných bodov . Hmmm asi sa niekomu nepozdávalo že mladý chalan takto odjazdil.
NIKDY nejdem na akciu z pocitom "idem tam niečo vyhrať", ideme sa partia povoziť, pretože nás Offroad baví a človek sa pri ňom odreaguje, vypadne z každodennej reality, ale toto čo sa stalo ku Offroadu nepatrí.
Tak možno o rok..... :smt039

_________________
~`<| _________ oooo __
~~ | / ../ …\ … \ \ _|____\
~~~[_ - - - ______ --- _ \ - \\\\\\ -\
~~~~( o) ) – o - - - ( o ) ) – o ---) )

Jeep ZJ 5.2 V8,nápravy patrol Y61, 7.5" long arm,flowmaster a kopec iného..
Jeep XJ 4.0 cestná leštenka


Ned, 08.07.2012, 15:40
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.03.2009, 21:14
Príspevky: 1250
Bydlisko: Lednické Rovne
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No Pablo tak to je smutné ale v dnešnej dobe máš hajzlov na každom rohu .

_________________
Do nedávna Toyota 4Runner 2,4TD potom NISSAN PATROL K 160. 3,3TD+dodatočne i .17 šípi a varené disky, profi šnorchel 8euri. Teraz Jeep Cheroke 4.0i závodní špecial . Land Rover sIII Veterán.Sááb 96.BMW 525i. Jeep Grand Cherokee 3.1td. Mercedes SLC 280 .


Ned, 08.07.2012, 17:54
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 16.06.2010, 20:49
Príspevky: 305
Bydlisko: Strezenice-City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
vidis pablo, takto to byva na nedomyslenych akciach. a ak si dobre spominam tak pred akciou bolo pisane ze startovne URCITE! nepresiahne 23eur a v cene je aj tricko. a ked sme tam v sobotu dosli tak 24eur a bez tricka!!! dalej jazda pravidelnosti je prezitok tak nechapem preco to sem zaradili. asi aby sa ostatny mohli 3hodiny opalovat. aj ked trat bolo dobre pripravena, bufet takisto, bolo vidiet ze sa pani snazili ale stejne mi neda podotknut ze offroad je o jazdeni a nie o cakani na jednotlivcov ktory stoja 50m pred cielom s hodinkami v ruke a kontroluju cas... offroadman skrtam zo svojho kalendara

_________________
5,2 plyňák V8, postupne sa začína podobať na auto ;)


Ned, 08.07.2012, 21:17
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tiež si myslím, že by sa malo niečo udiať, lebo Offroadman zanikne, prípadne bude prežívať len ako stretnutie priateľov nebohých Vlastíka a Romana. S výsledkami z trialu to bolo divné aj vlani. Tiež som si myslel, že ho podľa predbežných výsledkov asi vyhrám. Čítali prvých 6, ale nebol som ani na tom 6-tom mieste. Bol som poučený, že sa jedná o zábavu a tak som to bral aj tento rok. Trať bola síce nenáročná, ale dobre pripravená, takmer 90% sa dalo presť na 4x2. Rýchlostný pretek v bažine bol atraktívny a s autami sa striedali bežci, dokonca aj dievčatá. Ku koncu boli organizátori nútený upraviť trať, lebo v pôvodnej trase bol skok dole už veľmi vymletý a neprejazdný. Posunutím kolíka asi o 3m sa trať značne zjednodušila a prejazd bol plynulý a o niečo rýchlejší. Bufet bol výborný, guláš, aj kapustnica na úrovni. Ale nakoniec z dvoch jedál a nápojov za štartovné bolo len jedno jedlo a nápoj. Na príčine bol pravdepodobne nízky počet platiacich pretekárov. Bufetárom preto zostalo toľko jedla, že by mohli možno ešte dva dni hostiť trenčianskych bezdomovcov. Z hromžením v sobotu zbalili bufet a odišli preč. Kempujúci účastníci boli nútený prejsť na samozásobovanie. Tieto malé nedostatky nám vynahradilo voľné jazdenie a kúpanie v blízkych jazerách, kde sme zmyli zo seba prach a celodenný pot. Ranné nedeľné naturál kúpanie nás zasa dostalo ´´do hry´´, lebo sa ešte jazdila orientačná súťaž. Tento rok sa jej mohli zúčastniť aj motocyklisti a chodci, ktorý nakoniec dali na frak jazdcom na autách. Organizárorom patrí vďaka a uznanie za to, že aj v horúčavách robili čo mohli.

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Ned, 08.07.2012, 22:44
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.12.2006, 16:44
Príspevky: 402
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pejo na toto čo tu píšeš ti možem povedat iba jednu vec ale to sa tu nehodí. Poviem ti to osobne. A ešte jedno.....neser si do tlamy!!!!!!!! A ešte zareagujem na to čo si napísal že niektorý sutažiaci neplatili štartovné. Tak sem s nimi a hned. Chcem to vediet ked to vieš ty, že kto nemusel platit. Týmto si sa u mna zapísal ako mínus. Bral som ta ako pohodového chlapa ale potvrdili sa reči ostatných. Ked nevyhráš vyrypuješ. Ked vyhráš tak je akcia super že?
A to tu vypisuješ že sa ideš na akciu odviest a pokecat. Treba ti pripomenut čo si robil minule ked ti spolujazdec omylom vypol stopky v jazde pravidelnosti? A je toho viac. Už končím majte sa a som sklamaný pejko!!!
A modli sa aby na buduci rok v Lúkach išiel do toho s vami zase Š. Baniar lebo bez neho by to bolo ozaj na ho..o. A ozaj ešte by som bol zabudol aj RADOOFROAD. Radko ahoj! Inak čo sa mu čudujem že bol tak ochotný a pohohol vam.
A chlapci organizatory OFFROADMENA budem sa čudovat ak to urobíte zase na SK lebo takých dobrákov a prajníkov už som dávno nevidel. napr. piatok večer tam a tak isto tu na fore.
čau
Škoda že si nedoviezol tie kozy na tu akciu ako si chcel. Aspon by všetci videli aký si baran!


Pon, 09.07.2012, 12:01
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chlapi, nohy do vody, lezie vam zbytocne teplo na mozok ...
Uplne vazne ... Chapem, ze mate kazdy svoju pravdu, ale je tu nejak vela zbytocnych emocii ...


Pon, 09.07.2012, 12:56
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 54 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: