Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 12.05.2024, 2:39
Dnes je nedela 12. mája 2024, meniny má Pankrác a zajtra Servác




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 276 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Ďalší
 Tisovec 2007 - Rezumé 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Tak sme doma s Tisovca. Mne sa akcia velmi pacila, akurat nabuduce uz budem menej pozerat a viac jazdit :) . A slubujem ze ak neznicim koleso ako tento krat, tak pojdem aj trial v dolinke. Ked to presla Frontera tak ja musim lavou zadnou :smt081 . No Jedine co sa da vytknut je ten piatok. S tym treba nieco spravit - po trati by mali byt zrejme rozmiestneni usporiadatelia a jemne to korigovat aby nestali vsetci koli jednemu defektu alebo tak ... pripadne aj skor zacat - tak o 19tej ...
No ked si z vonku jemne preplachnem auto, potom sa pustim do vysavania interieru ktory akosi zmenil farbu na pieskovu :))))))))))))))))) Hovorim - tento rok Pustna Burka :)

PS Offroad Ladies : Nabuduce v triale pomstim poskvrnene meno 4R - nebojte sa baby :smt067 , aj tak mate upravy mojich snov ;)

Rozdelil som tisovec pre lepšiu prehladnosť na "pred" a "po".
diesel


Ned, 15.04.2007, 19:35
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tisovec bol skvelyyyy, zo strany organizatorov bol zvladnuty podla mna na 1* :smt125 ....
Len mala pripomenika k ucastnikom.. clovek by povedal ze soferak dostane len dospely clovek...tak mi teda niekto vysvetlite ako je mozne ze dospeli ludia si dovolia sadnut za volant, navyse na akcii kde je opatrnost postreh a triezve zmyslanie zakonom, nieze pripity ale doslova ozrati.. Fakt je ten ze to ako sa bude spravat je na zvazeni kazdeho z ucastnikov, bolo by ale dobre nabuduce si uvedomit ze tam niesu sami... Na chlastanie je cely rok casu dost, nabuduce by ste sa snad ti ktorych sa to tyka mohli 2 dni zdrzat...
:smt021


Ned, 15.04.2007, 19:37
Profil ICQ
Koumák

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:55
Príspevky: 193
Bydlisko: Kosice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tisovec velmi pekna a vydarena akcia, klobuk dole pred organizatormi, dakujem

velke Dakujem patri chalanom, ktori mi pomohli na trati s opravou mojho Terranka - Jurajovi, Kamilovi, Michalovi tusim to bola
LC 73 z BA a velmi sa ospravedlnujem ale neviem si spomenut na meno chalana s Jeepom Cheerokeem tak isto z BA

PS: som v Blave dost casto takze orech a olej podstivo vratim a revanzujem sa niekde na pive, este raz dakujem

s pozdravom a off roadu zdar Mello

_________________
LR DII, ARB, EP9, OME, 32",sanie, CB


Ned, 15.04.2007, 20:20
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 03.02.2007, 20:57
Príspevky: 555
Bydlisko: Praha
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Haldir dakujem za povozenie, dufam ze som ti nebol na pritaz ale na osoh. Chlapci s kolony na cele s RadoOffroad, bolo prijemne s vami pojazdit, chlapci urcite viete koho myslim ( prevazne Zilina a BB...). Tesim sa s toho ze som mnoho z vas mohol spoznat osobne, mrzi ma akurat ze som nemal tolko volneho casu sa s vami porozpravat a lepsie spoznat :( . CHlapci z vychodu, Bazinaci, Martino, Cico tha uz znace ze aj Tisovec na suchu nie je suchy? :-D . Jo a este bazinaciii, ta nova generacia offroadakov vypada nadejne, skoda ze tu nemam pri sebe foto najmladsieho Bazinaka :smt125 . Nitraaaa, Majka, Petko, neplakajte za jednym diskom, stale to nie je budka :smt047 . BA to asi tiez viete koho myslim, Fronterka sice dostala zabrat, ale majitel mal jednoznacne vitazny pocit, Andrej, Kaktus dufam ze stes atu offu dostatocne nasytili :smt023 . Finderko, Palko, Rudi bolo to s vaama moc fajn. No a uz neviem koho som este zabudol, ak ano tak sa ospravedlnujem a tesim sa opat o rok. Krasne sponmienky, ja balim a slapem za hranice.

_________________
http://www.4x4tisovec.sk ...


Ned, 15.04.2007, 20:25
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
http://dufi.wargames.sk/MiG/index.php?pageType=folder&currDir=./Tisovec_2007_13.-15.04.2007

Asi prve fotky tak kukajte z moje casti trate, aj ked som zliezal dole po velmi malej casti aj tak bolo skvele a pre mna tak akorat.
Nabuduce moznoskusim zas o nieco dalej a viacej.... 8)


K opilcom na trati, ozrganizatori si mozu klast podmienky na ucast a jednou moze byt aj triezvost, a tuto mozu s kludom testovat dregerom, pokojne aj pocas akcie, na niektorych miestach boli v lese organizatori aj so stravotnikmi. Pokojne mohli dat podozrivym fuknut a ak nafuka tak ho vyradit a nedovolit mu ist dalej. Stazovat sa nikto nemoze, bolo to v podmienkacha on ich podpisal.

Bezne taketo davame do podmienok a pavidiel na Airsoftove akcie co orgaziujeme. Dokonca uplne normlane davame oficiale pravidla so zoznamom ludi zviazat u notara a ludia sa podpisuju na tento zvazok. Tym potvrdzuju ze su oboznameni s pravdlami a aj moznymi postihmi za porusenia. To len tak na okraj a mozno do buducna...

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Ned, 15.04.2007, 20:37
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...jednoznacna spokojnost...koho by zaujimalo tak tu je trat celkovo 91km

Obrázok

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Ned, 15.04.2007, 20:48
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak sme doma a pocity?Nádhera,radosť a VEĽKÁ VĎAKA chalanom s Tisovca,hlavne Mirovi bez neho by som v sobotu nejazdil a nezažil toľko krásnych zážitkou.Potom určite chalanom s kolóny ktorú perfektne viedol svojimi dobrými a presnými radami Radoffroad a ktorú som uzatváral.Prepáčte že nebudem menovať,nechcem nikoho zabudnúť a veď Vy viete ktorých sa to týka.Ešte raz vďaka aj Vám.A poďakujem aj chalanom s Košíc Rado,Dodo,Šramo,DanoDEF a ďalši Košičania čo boli s nimi ktorých som ešte v piatok trochu zdržal.Tak ešte raz VEĽKÁ VĎAKA A TENTO TISOVEC BOL PRE MŇA NÁDHERNÝ.ĎAKUJEM!

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Ned, 15.04.2007, 20:59
Profil
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
borci, bolo to magnifique !!!
som skusi co naozaj vie prejst moja "elektricka" ako moju toyku na ziletkach nazvali :D
najviac ma mrzi ze som dnes uz zarezaval v praci :(
ten trial v dolinke musel byt bruttalll. uz sa tesim na fotozke...

DanoDef posli mi prosim tu trasu (ked mozes ;]) hugo (zawinacik) jmg.sk

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Ned, 15.04.2007, 21:25
Profil ICQ
Koumák

Registrovaný: Štv, 07.12.2006, 18:36
Príspevky: 184
Bydlisko: SK-Zapad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hugo, to s tebou sme v piatok bludili na prologu ? (Galloper, Toyota, 2x Patrol, Niva)


Ned, 15.04.2007, 21:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tisovcania - od Luckyho a juniora :
:smt038 :smt038 :smt038 :smt041 :smt041 :smt041 :smt125 :smt125 :smt125
monstuozne, glukozne, fantasticke - som naozaj pysny, ze po organizacnej stranke ste to mali premyslene supeeeer ;-)
A este pozdravujem fsetkych ozratych magorov, fsetkych co sa milepili na zadny naraznik, fsetkych co sa v pitok v noci predbiehali - o rok :smt021 :smt066 :smt143

_________________
OFF the ROAD


Ned, 15.04.2007, 21:41
Profil
Odpoveď s citáciou
Ja sa chcem naprv podakovat Jarouchovi za pomoc pri triale. Dalej dakujem organizatorom , najma Ondrovi aj za pomoc pri triale a aj za super akciu. :smt023 Dalsie moje podakovanie patri mojej posadke, Andrej, Kmoter. Tak isto dakujem Dieselovi a Patrikovi a Michimu za pomoc v "uzkych" :twisted: A samozrejme bratom Brezovskym :twisted: Akcia bola super, moj voz to v celku prezil a uz sa tesi na mensiu "GO".
Proste bolo to super!!!


Naposledy upravil KAKTUS dňa Ned, 15.04.2007, 22:27, celkovo upravené 1



Ned, 15.04.2007, 21:48
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milan_G píše:
Hugo, to s tebou sme v piatok bludili na prologu ? (Galloper, Toyota, 2x Patrol, Niva)


presne somnou :D

ale v sobotu som sa zorientoval :) uz som nasiel aj plot aj vykrivac :)

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Ned, 15.04.2007, 21:56
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kaktus a jeho vlnka :

Obrázok

:shock:

_________________
OFF the ROAD


Ned, 15.04.2007, 21:57
Profil
Odpoveď s citáciou
[quote="peterB"] A slubujem ze ak neznicim koleso ako tento krat, tak pojdem aj trial v dolinke Ked to presla Frontera tak ja musim lavou zadnou :smt081 .

A ty myslis, ze Ta zena pusti do dolinky s autom :smt018 :?:


Ned, 15.04.2007, 22:05
Koumák

Registrovaný: Štv, 07.12.2006, 18:36
Príspevky: 184
Bydlisko: SK-Zapad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hugo píše:
Milan_G píše:
Hugo, to s tebou sme v piatok bludili na prologu ? (Galloper, Toyota, 2x Patrol, Niva)


presne somnou :D

ale v sobotu som sa zorientoval :) uz som nasiel aj plot aj vykrivac :)


Noo, tak ja som v sobotu dopadol horsie, ked sme s mangelkou a detmi prisli do Tisovca (v piatok so mnou neboli), boli uz davno vsetci na trati a ani sme sa nedostali po itinerar. Tak sme sa len pozreli na specialku kdesi nad pilou, trochu sme sa pomotali po okoli a bohuzial to bolo vsetlo. Mozno na buduce.


Ned, 15.04.2007, 22:06
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 276 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: