Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 07.05.2024, 15:51
Dnes je utorok 7. mája 2024, meniny má Monika a zajtra Ingrida




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 126 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší
 Offroad Luky Adventure day 2014 
Autor Správa
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 02.02.2014, 19:46
Príspevky: 218
Bydlisko: Horný Lieskov
Odpoveď s citáciou
Veľmi pekná akcia a spokojný, že teraz som si to mohol aj ja vyskúša, a nie ticho závidieť ako divák.
Niektoré úseky by som osobne v živote neskúsil keby som neni na závodoch. Treba si len veriť.
Trať bola podľa mňa dosť náročná ale isto menej ako minulý rok.
Veľká vďaka chalanom OFFROAD-akom za veľmi prínosné rady.
Ak stroj vydrží a bude ďaľší ročník sa vidíme.


Pon, 14.07.2014, 22:06
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.05.2007, 20:29
Príspevky: 94
Bydlisko: Lipt.Mikulas
Odpoveď s citáciou
Diky za super :smt162 skvely pokec
a tesim sa na cez rok :smt156

_________________
LJ80, http://www.lj80.unas.cz/


Uto, 15.07.2014, 10:49
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
S pohľadu Organizátora :smt133
Velmi pekne dakujeme SPONZOROM a to :
OFF ROAD KLUB LUKY
ALLMETAL
Double Red
Autodolesa
SunTek autofólie Žilina
neostyle art frames
C-mont
adrenalin power energy drink
divi advertising
Tibor a Adam Defender 110
REMES
Alve Slovakia
Gold-Pack
PD MEstečko
samozrejme nesmieme zabudnúť na majiteľov pozemkov bez ktorých by to nešlo vôbec
a tiež ochotných usporiadaťeľov - brigádnikov ktorý pomáhali kde sa dalo
nesmiem tiež zabudnúť na dôležitý článok a to je OBEC Luky

V piatok sme mali ma štarte o 17:00 hod cca 22 áut a užili sme si parádne povozeníčko v domácich horách v celku z dobrými OFFroad vložkami typu bažina a zjazdy a výjazdy + zábava do cca 02:00 hod

V sobotu sme mali na štarte o 10:00 hod 33 áut kde sa jazdilo bodované kolo na bani do cca 13:30 a potom volné kolo kde už toľko át nebolo, pokazených ostalo 10sať áut + zábava do cca 04:00 hod

V nedeľu čisto komorná atmosféra z 10sať autami najprv slepá baba a potom dve hodinky na bani
Zjedli sa 4 kotle gulášu nespočetne vela klobás, perfektné rozhovory zo super ludmi o živote a technike

Návštevnosť akcie cca 700-800 divákov

Ja osobne musím povedať že som spokojný ako to to dopadlo na základe problémov aké boli na začiatku si myslým že to dopadlo super

K výhradám čo tu bole spomenuté ohľadom divákov musím povedať len tolko, že akciu sme robili v dovolenkovom obdobý kde vela áut a ludí človek nezoženie, treba si uvedomiť že výjazd na akciu napr z Liptova do PU stojí jednu posádku cca 300-400€ a to nesmie nič pokaziť, naši Liptáci samozrejme reprezentovali na jedničku, chýbali mi viac domáce posádky ale všetci vieme že je to o peniazoch v dnešnej dobe

Je otázka pre koho robýme akciu v prvom rade ? ja si myslým že pre offrodákov ktorý prišli zajazdiť na akciu a od tých som nepočul nič zlé ba dokonca samé chváli, čiže divák je druhoradá záležitosť ktorý musí sledovať program a musí si uvedomiť že to nie je lacný špás a aj tých pár áut ktoré sme mali bolo super pretože každá posádka si to užila, pre divákov bol pripravenýá gulášik, zábava po dva večere za sebou, a v neposlednom rade aj nejaká tá kukačka na offroad krkolomné kúsky čo tam chlapci vystrájali

Poznamenám ešte jednu vec že akcia na Lúkach nie je komerčná akcia ani majstrovstvá republiky ale je to klubová - pohodová offroadovačka kde sa zajazdí, podebatuje, čo to dobré zaje a popije :D:D:D

V priebehu tohoto týždna sa pokúsim sem zavesit výsledky z bodovacieho kola

Teším sa na budúci rok kde prípravy začnú už okolo Januára 2015 preto ak má niekto nejaký nápad alebo by chcel sponzorovať a zúčastniť sa velmi radi uvýtame každý dar aj konštruktývny nápad k zlepšienu

Samozrejme foto a video budem zdielať hned ako sa bude dať ...

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Uto, 15.07.2014, 21:52
Profil
Učeň

Registrovaný: Pia, 08.06.2012, 21:43
Príspevky: 15
Bydlisko: DU
Odpoveď s citáciou
Zatial zopár fotiek, ostatné až po dovolenke :D https://www.facebook.com/pj.jp.311/medi ... ploaded=52


Str, 16.07.2014, 22:43
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.02.2007, 15:29
Príspevky: 675
Bydlisko: stranske
Odpoveď s citáciou
PeterJ píše:
Zatial zopár fotiek, ostatné až po dovolenke :D https://www.facebook.com/pj.jp.311/medi ... ploaded=52
akcia v pohode mne vyhovovali tie vyjazdy este keby boli trosku mokrejsie a viac blata,samozrejme nemoze organizator kazdemu vyhoviet ale je som spokojny

_________________
a prejdem ...skype: haldir53


Štv, 17.07.2014, 20:24
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 01.01.2008, 14:27
Príspevky: 1286
Bydlisko: Dohnany
Odpoveď s citáciou
z pohladu organizacneho divaka len tolko ze akcia super, na brigadach som sa nezucastnil z nedostatku casu takze som nevedel o ziadnych novinkach na trati, nasi chalani sa s tratou vyhrali este viac ako minuly rok cize rok co rok sa ide viac a viac do detailov. na mojej sekcii neboli problemy ziadne a ani velke prestoje ale to je asi tym ze sa k tej mojej 7 nedostali vsetky auta, to ze v sobotu vecer nebol ani gulas a ani klobasy svedci o tom ze zaujem bol obrovsky a za to ze sa ani mne neusla ani klobasa ani gulas nemoze organizator ani hasici ktory mali nastarosti bufet, ale nelubila sa mi jedna vec od chalanov ktory boli urceny na jedlo ze mi povedali ze si mam prist dat jedlo rano, povedal som im ze som hladny teraz a trochu sme sa posekali ale zas vsetko skoncilo alkoholom, keby tam boli dali triezveho cloveka ktory normalne cloveku oznami ze uz neni jedlo ziadne tak sa nestane nic...

k tym narazkam divakou len tolko, ze kto chce nieco komentovat mal by vediet co zatym vsetko stoji... nejde o organizovanie nejakej sutaze kde je dane ze po odjazdeni jedneho kola sa budu hned jazdit dalsie aby sa mali divaci naco divat, blahos mozno aj otazka na teba, preco si prisiel v sobotu poobede na osobaku? ked uz si prisiel tak cez horu si mohol ist na jednom z tvojich strojov a tiez nieco ukazat, op*covat viem aj ja ale ja sa narovinu priznam ze na svojom LR by som jazdit na luky nesiel hlavne koli citovej stranke a viem ze na tomto aute by som to nedal a menil by som trenky asi po kazdom zjazde...

akcia super, buduci rok sa zucastnim dufam uz vsetkych priprav, a myslim ze sa postavim aj na start na nejakom tom pavukovi oklietkovanom

_________________
lepší je si to posrat podle svýho, než podle toho, co ti raděj ti druhí !!!


Štv, 17.07.2014, 22:28
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.03.2009, 21:14
Príspevky: 1250
Bydlisko: Lednické Rovne
Odpoveď s citáciou
Jedna vec mi nejde do hlavy ,páni prečo je na vrchu ako prvý sponzor Almetal ked som žiadne ceny od neho nevidel ? No pozeral som preto že som veril že vyhrám a ťešil som sa na pohár a hlave navyják a nicht , namiesto toho boly zrkadlá .Nie že by boli škaredé práveže krásne a verím že o moc drahšie ako dáky navyják ale nesedelo my to na offroad akciu . Šťevko nie že sa urazíš fakt sa my tie zrkadlá páčily a doma by sa mi také aj zišlo . Čo sa teda stalo prečo neboly ceny od Almetalu ???????

_________________
Do nedávna Toyota 4Runner 2,4TD potom NISSAN PATROL K 160. 3,3TD+dodatočne i .17 šípi a varené disky, profi šnorchel 8euri. Teraz Jeep Cheroke 4.0i závodní špecial . Land Rover sIII Veterán.Sááb 96.BMW 525i. Jeep Grand Cherokee 3.1td. Mercedes SLC 280 .


Štv, 17.07.2014, 22:39
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 22.04.2012, 15:43
Príspevky: 130
Bydlisko: Dohňany
Odpoveď s citáciou
juraj juraj si vsimavy :smt017 :D pridi si pre zrkadlo a pokecame...

_________________
jeep grand cherokee 2,7 CRD 2005, trochu off lestenka. cas ukaze co bude:)
OFFROAD CLUB LÚKY
www.neostyle.sk
0903 969 472


Štv, 17.07.2014, 22:56
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
juro :D zrkadla od steva boli paradne velmi sa mi pacili a tiez by sa mi take jedno hodilo no na tych baneroch bolo viacej sponzorov co vlasne ani sponzori neboli nielen allmetal :) ale dalo sa to zvladnut aj bez nich neprisiel si tam hadam byhravat ne ? a s tym diferakom si chcel ako navijak vyhrat :D

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Naposledy upravil pavol2078 dňa Pia, 18.07.2014, 20:46, celkovo upravené 1



Pia, 18.07.2014, 13:41
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Juro neni žiadny narýchlo vykvasený. Zreje postupne, má odvahu a skvelé technické zručnosti. O rok nám toho určite ukáže oveľa viac :smt023 . Len škoda, že je z LR a okolia osamotený :( .

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Pia, 18.07.2014, 13:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 01.01.2008, 14:27
Príspevky: 1286
Bydlisko: Dohnany
Odpoveď s citáciou
palo ako vies ze bolo vela sponzorov ktory neboli sponzori? vysvetli to, na tombole som sa vlastne ani nezucastnil ale myslim ze bola dost hodnotna, tak isto bez sponzorov by neboli ani propagacne materialy, tricka atd,
mas v podpise velkym napisane offroad klub luky ale vidim ze absolutne nemas ponatia co kde a ako fungujeme...

_________________
lepší je si to posrat podle svýho, než podle toho, co ti raděj ti druhí !!!


Pia, 18.07.2014, 23:34
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.03.2009, 21:14
Príspevky: 1250
Bydlisko: Lednické Rovne
Odpoveď s citáciou
pavol2078 píše:
juro :D zrkadla od steva boli paradne velmi sa mi pacili a tiez by sa mi take jedno hodilo no na tych baneroch bolo viacej sponzorov co vlasne ani sponzori neboli nielen allmetal :) ale dalo sa to zvladnut aj bez nich neprisiel si tam hadam byhravat ne ? a s tym diferakom si chcel ako navijak vyhrat :D

Počúvaj ja som sa aspon na ten štart postavil nie ako ty a ak nevieš čo sa stalo v piatok a prečo som posral auto tak sem rači nepíš takéto kokotiny .Ano ja som išiel vyhrať a veril som tomu že to dokážem a prečo nie ? Keby si neni dokakaný tak ideš aj ty a nevozíš sa len po parkovisku a nemachruješ že si bol na parkovisku tretí ........................................................................................................................................................A čo sa týka sponzorov mna nezaujma kolko ich bolo ale to že prečo je niekto hlavný sponzor a nedá im nič . Ja už viem presne ako to bolo a môžem povedať len jedno ..je to chrapúnstvo od ALMETALU ako sa zachovali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Do nedávna Toyota 4Runner 2,4TD potom NISSAN PATROL K 160. 3,3TD+dodatočne i .17 šípi a varené disky, profi šnorchel 8euri. Teraz Jeep Cheroke 4.0i závodní špecial . Land Rover sIII Veterán.Sááb 96.BMW 525i. Jeep Grand Cherokee 3.1td. Mercedes SLC 280 .


Sob, 19.07.2014, 8:34
Profil
Frajer

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 23:03
Príspevky: 230
Bydlisko: Krnov
Odpoveď s citáciou
Vidím že po znovuzprovoznění tohoto fora se některé příspěvky na stránkách neobjevují, dokonce celé stránky :shock:


Str, 23.07.2014, 20:32
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Mily Tonda
ked uz si zrejme inteligetne nesposobily sa oboznamit s temou, ktora pojednava o vypadku, maj aspon trochu ucty k cloveku, ktory to kurwa riesi 3. den, a este stale v tejto chvili miesto toho aby som si robil svoje (alebo nerobil nic, a chrapal), sa tu (este s par zainteresovanymi) zabavam so stale len ciastocne sfunkcnenym forom, a nezasieraj tu temy, ktore s tym nesuvisia.

Dakujem za pochopenie.

Pripadne reakcie PM, alebo do prislusnej temy o vypadku.


Str, 23.07.2014, 20:47
Profil
Frajer

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 23:03
Príspevky: 230
Bydlisko: Krnov
Odpoveď s citáciou
finder píše:
Mily Tonda
ked uz si zrejme inteligetne nesposobily sa oboznamit s temou, ktora pojednava o vypadku, maj aspon trochu ucty k cloveku, ktory to kurwa riesi 3. den, a este stale v tejto chvili miesto toho aby som si robil svoje (alebo nerobil nic, a chrapal), sa tu (este s par zainteresovanymi) zabavam so stale len ciastocne sfunkcnenym forom, a nezasieraj tu temy, ktore s tym nesuvisia.

Dakujem za pochopenie.

Pripadne reakcie PM, alebo do prislusnej temy o vypadku.

Milý finder
pokud jsi tuto tému čítal pozorně, tak já jediný jsem se v mém příspěvku za zasírání tématu
Offroad Luky Adventure day 2014 veřejně omluvil. Před mým a za mým příspěvkem byla spousta dalších včetně věcí týkajících se už hlavního tématu Offroad Luky Adventure day 2014. Tak se do mě laskavě nenavážej a čti pozorně nejen moje příspěvky. Anebo toto není svobodné forum ? Najdi si ten můj příspěvek s mou omluvou za zasírání. Pouze jsem reagoval na příspěvek zde diskutujícího. Čau.


Str, 23.07.2014, 21:40
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 126 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: