Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 20.04.2024, 10:42
Dnes je sobota 20. apríla 2024, meniny má Marcel a zajtra Ervín




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 150 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Ďalší
 SAIGON 4x4 Trenčín 2015 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 13.06.2012, 22:27
Príspevky: 121
Bydlisko: okr.SE
Odpoveď s citáciou
Mirec o kolkej idete v piatok a odkial vyražate by som sa k vám niekde pripojil

_________________
Mitsubishi Pajero II 2.5 TD
Jeep Grand Cherokee WG Limited 4.7+LPG, 2" lift, Hankook Dynapro MT 30", snorchel, navijak Predator profesional 5.4 t


Sob, 16.05.2015, 12:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 25.12.2013, 16:15
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
tento rok to bude pekne pripravena akcia.
dnes som skusal - odporucam navstivit :smt023

_________________
Jeep Cherokee XJ 5.3


Sob, 16.05.2015, 22:50
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Akcia SAIGON 4x4 Trenčín sa koná už najbližší víkend.

Zvýhodnenú online registráciu a nákup tričiek na http://www.saigon.sk/registracia však bude možné využiť LEN DO ZAJTRA (19.5.), aby do akcie mohli prebehnúť úhrady a aby sme stihli pripraviť všetko potrebné pre registrovaných účastníkov.
Registrácia bude možná aj priamo na akcii.
Viac info nájdete na http://www.saigon.sk a pravidelný prísun aktuálnych informácií aj s diskusiou a komentármi prebieha na http://www.facebook.com/Saigon4x4Trencin

Obrázok 


Pon, 18.05.2015, 12:23
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 9:26
Príspevky: 610
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Mato SE píše:
Mirec o kolkej idete v piatok a odkial vyražate by som sa k vám niekde pripojil

ideme už štvrtok večer okolo 18 vyrážame.

_________________
Ja cesty nevyhladávam, ja si ich tvorím


Pon, 18.05.2015, 20:29
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 13.06.2012, 22:27
Príspevky: 121
Bydlisko: okr.SE
Odpoveď s citáciou
Už som písal MIRCOVI že vo štvrtok nemôžem ísť keďže o 18:30 dorazím domov z práce ked tak sa k vám pridám v kempe

_________________
Mitsubishi Pajero II 2.5 TD
Jeep Grand Cherokee WG Limited 4.7+LPG, 2" lift, Hankook Dynapro MT 30", snorchel, navijak Predator profesional 5.4 t


Pon, 18.05.2015, 22:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Už len 4x sa vyspíme (a niektorí aj menej) a SAIGON 4x4 Trenčín 2015 je tu. Prípravy finišujú a máme úspešne za sebou aj malú generálku s Jeep Club Slovakia, ktorá nám ukázala, čo sa dá ešte vylepšiť a intenzívne na tom pracujeme.

Keďže SAIGON nie je len o jazdení v teréne, ale je o všetkom, čo s offroadom súvisí, zaradili sme do programu priestor pre diskusie na témy, ktoré sa offroadu priamo, či nepriamo dotýkajú. Jednou z tém sú úpravy terénnych áut, ktorou Vás bude sprevádzať ten najpovolanejší:

Generálny partner akcie - spoločnosť Allmetal, ktorá sa zaoberá predajom offroad doplnkov a profesionálnymi úpravami terénnych áut.
Dušou firmy Allmetal je Rado Vrabec, ktorý prislúbil, že sa zúčastní našej akcie nielen ako jej podporovateľ, ale rád sa s Vami v rámci podvečerných workshopov podelí o svoje dlhoročné skúsenosti a zodpovie aj otázky, ktoré si na neho pripravíte.

Obrázok 


Uto, 19.05.2015, 16:14
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 9:26
Príspevky: 610
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Mato SE píše:
Už som písal MIRCOVI že vo štvrtok nemôžem ísť keďže o 18:30 dorazím domov z práce ked tak sa k vám pridám v kempe

tak ono ani u nás neni isté že vyrazíme o 18... takže možno nás dobehneš po ceste. :smt162

_________________
Ja cesty nevyhladávam, ja si ich tvorím


Uto, 19.05.2015, 16:45
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
a ako teda budeme vediet, ze kedy vas tam mame prist uvitat chlebom a.....? boooze co to trepem... chlebom nie, jablkovicou som myslel... :smt017
:mrgreen:


Uto, 19.05.2015, 17:40
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
do konca zvýhodnenej registrácie ostáva už len pár hodín, takže kto chce ísť a ešte sa neregistroval, má poslednú šancu :smt024

od zajtra už zvýhodnená registrácia nebude možná :smt134

prečo sa online registrácia oplatí?
- od zajtra bude možná registrácia už len za plnú cenu 25€
- môže sa vám stať, že sa vám neujde tričko vašej veľkosti
- môže sa vám stať, že sa vám tričko a číslo neujde vôbec (limitovaný počet)
- môže sa vám stať, že budú vypité všetky energetické welcome drinky
- môže sa vám stať, že budú zjedené všetky vitajbuchty

a tiež sa môže stať, že thunderka bude smutná, že vám za podporu našej akcie už okrem "ďakujem" nemá čo dať. a to si ma potom fakt neželajte!!! :wink: :mrgreen:


Uto, 19.05.2015, 17:52
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1580
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
okolie BB kto ide v piatok mate daky odhad kedy asi ?

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Uto, 19.05.2015, 19:40
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.03.2008, 14:40
Príspevky: 2320
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
Do 16.00 musim byt v TN, pojdem asi okolo obeda.

_________________
http://www.4x4offroad.sk
Rasto
Nissan Patrol Y60 TD 4,2T, Silverstone Extreme 35'', Ironman, 2x Superwinch EP9
ex.Nissan Patrol 3.0 DTi, Silverstone 35'', Ironman C foam cell, Superwinch Talon


Str, 20.05.2015, 10:00
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Zvýhodnená on-line registrácia je ukončená!

Registračný formulár na stránke www.saigon.sk/registracia môžete naďalej použiť na rezerváciu registrácie s voľbou veľkosti trička, s platbou 25€ priamo na mieste akcie.

!!!Pozor!!!
Kdispozícii je už len posledných 30ks tričiek vo veľkosti L, XL a XXL a rýchlo sa míňajú...


Str, 20.05.2015, 11:30
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 9:26
Príspevky: 610
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
thunder píše:
a ako teda budeme vediet, ze kedy vas tam mame prist uvitat chlebom a.....? boooze co to trepem... chlebom nie, jablkovicou som myslel... :smt017
:mrgreen:

tak dufam že okolo 19:30-20:00 už budeme na mieste:)

_________________
Ja cesty nevyhladávam, ja si ich tvorím


Str, 20.05.2015, 20:25
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
dohodnute, uz sa na vas tesime... :)


Str, 20.05.2015, 21:05
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Čo nás spája s firmou RDAcademy bude asi jasné už z ilustračných obrázkov. Sú to terénne autá, zbrane a akcia, čo je kombinácia, ktorá rozbúcha srdce takmer každého muža, ale aj nejednej dámy.
A práve RDA svojím zákazníkom poskytuje vzdelávacie a výcvikové aktivity v tejto oblasti na vysokej profesionálnej úrovni.

Žiaľ, RDA organizuje v termíne našej akcie veľkú medzinárodnú súťaž a tak sa s ich skúsenými inštruktormi u nás tentokrát nestretneme osobne, ale niektorí výhercovia súťaží túto šancu dostanú. Jeden z výhercov vyhrá bezplatný kurz a 6 ďalších dostane voucher na zaujímavú zľavu z ceny kurzu a tak si výcvik RDA budú môcť vyskúšať na vlastnej koži.

----------------
RDAcademy pôsobí na trhu už od roku 2007. Disponuje nielen odborným ale aj roky systematicky vytváraným materiálovo-technickým zázemím. Zákazníkom poskytujeme vzdelávacie a výcvikové aktivity, výzbroj, výstroj, strelecké a výcvikové priestory na medzinárodnej úrovni.

Naše produkty sú zamerané na široký okruh zákazníkov nielen z profesionálneho prostredia (štátny aj súkromný sektor) a odbornej verejnosti ale aj na vzdelávanie začiatočníkov a firemnú klientelu (eventy/teambuildingy).

Sme držiteľom zbrojnej licencie. Spolupracujeme v potrebnom rozsahu s príslušnými orgánmi verejnej správy a dôsledne dodržiavame právny poriadok SR. Naša spoločnosť pri realizovaní všetkých služieb dôsledne dbá na ochranu osobných údajov klienta, na jeho vážnosť, dôstojnosť a česť, ako aj na ochranu obchodného tajomstva.

RDAcademy vám môže ponúknuť a realizovať najširší rozsah taktických kurzov vedených profesionálnymi inštruktormi, cvičení a seminárov na Slovensku, predovšetkým:
• Držanie, manipulácia a používanie zbrane v zmysle právneho poriadku SR
• Obranná streľba v rôznych stupňoch obtiažnosti
• Taktická a bojová streľba
• Presná streľba na dlhé vzdialenosti
• Osobná ochrana (bodyguard)
• Prežitie v krízových podmienkach
• Prvá pomoc v krízových situáciách
• Asertivita, psychohygiena a sebaovládanie
• Tímový rozvoj a spolupráca (teambuilding / event)

Všetky poskytované služby, kurzy a semináre sme schopní viesť okrem slovenského jazyka aj v anglickom jazyku.

Prečo práve my?

Spoločnosť RDA je držiteľom príslušných skupín zbrojnej licencie a má oprávnenie vykonávať inštruktorskú činnosť najvyššieho stupňa III. triedy.

Okrem toho ponúkame:
• Know-how - dlhoročnú prax a skúsenosti
• Podmienky - vlastníme celé potrebné zázemie
• Kvalifikáciu - odborne spôsobilých inštruktorov

Vďaka tomu vieme opakovane garantovať vysokú úroveň kvality výcviku a spokojnosti klientov.

Naše kurzy sú navrhnuté tak, aby zo začiatočníka postupne vychovali dobrého strelca, schopného reagovať na reálne situácie. Je možné ich absolvovať aj bez zbrojného preukazu.

Výcvikové priestory RDAcademy zahŕňajú otvorený, zalesnený a zastavaný priestor, strelnicu - 50 m s prístreškom, strelnicu - 70 m na útočné pušky, strelnicu - 500 m pre odstreľovacie pušky, vežu na streľbu a lezecké techniky, učebňu a spoločenskú miestnosť, polygón - prekážkovú dráhu, miestnosti pre ubytovanie a posedenie, heliport a.i.

Obrázok  Obrázok 

Obrázok  Obrázok  Obrázok 


Str, 20.05.2015, 21:11
Profil ICQ WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 150 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: