Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 9:29
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 pajero II. nevypina predny nahon 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Pon, 18.06.2018, 21:40
Príspevky: 4
Odpoveď s citáciou
Zdravim...chcem sa opytat ci by mi niekdo nevedel poradit.Mam pajero 2.5 td 99 a blika mi predny nahon a kardan ktory ide do predneho diferaku sa netoči takže sa aj polosy točia a nechce ho poriadne odpojit...Dakujem za rady


Uto, 19.06.2018, 21:54
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 22.03.2016, 11:24
Príspevky: 8
Odpoveď s citáciou
Pises, ze sa ti predny kardan neotaca a poloosi ano. Ak by to bolo tak , potom mas predny nahon odpojeny a Tvoja otazka je nepresna.
Poloosy sa budu tocit furt, su permanentne pohanane kolesami ak nemas teda namontované volnobezky.
Ak si sa len pomylil pri písaní a kardan sa toci hoci mas 4x4 vyradené, chyba moze byt bud v odpojovaci poloosi v prednom diferencialy, alebo nefunkcne elektropneumaticke ventily /solenoidy/ ktore odpojovac ovladaju.
Tak opis presne problem ktory riesis, toto je dost zmatene.


Ned, 24.06.2018, 12:22
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 22.03.2016, 11:24
Príspevky: 8
Odpoveď s citáciou
Este detail,
Skusaj to pri nastartovanom motore. Ak je motor vypnuty , predny nahon je zopnuty, pretože chyba podtlak , ktory ho odpaja.


Ned, 24.06.2018, 12:28
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 18.06.2018, 21:40
Príspevky: 4
Odpoveď s citáciou
predny kardan by sa mal točit pri 2H ale on sa netoči takze to je zle odpojene ...a elektroventily som pozeral ...v jednom je podltlak a v druhom nie neviem či to je tym :smt010


Pon, 25.06.2018, 9:24
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: