Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 20:33
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 akym autam sa vyhnut 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
po vcerajsom zazitku ma napadlo spravit topic o autach z inzercie (nemyslim len inzerciu na tomto fore), ktore ste boli pozriet alebo viete o nich ze su nepredajne z nejakych dovodov. Myslim ze tym mozme usetrit nervy a prejdene kilometre pripadnym dalsim kupcom.

moja vcerajsia obhliadka:
http://auto.bazos.sk/inzerat/42633711/p ... in-LPG.php

nechce sa mi to znovu vypisovat, tak len skopirujem komentar na bazosi:
chrapúň ktorý povie do telefónu, že auto (Ford Explorer) má iba hnilé prahy a ťažšie štartuje za studena, inak je všetko v poriadku. V kľude vás nechá prejsť 500km aby vám ukázal vrak prevrátený na bok a na strechu, čo je amatérsky zamaskované asi 20kg už praskajúcim a lúpajúcim sa gitom, motor ktorý je tesne pred smrťou, lebo ho evidentne nechali bežať kým bolo auto prevrátené, kluka si už žila vlastný život, palivové čerpadlo bez tlaku, na lpg neudržal voľnobeh a v prevodovke miesto oleja už metalický karamel, ktorý bol asi v 90tych rokoch prevodovým olejom... Na otázku či aspoň funguje 4x4 (auto bolo silno zablatené, evidentne zapadnuté, ale špliachance boli iba od zadnych kolies) mi povedal že nevie, chodil s tým len po ceste! Takže ďalsích 500km domov s prázdnymi rukami... Auto stoji pred autoservisom, chlapec je automechanik, takže tvrdenia, že on nevedel že je to úplný vrak sú bezpredmetné. Vyhnúť sa tejto mršine vhodnej akurát na doklady a darcu sekvenčného lpg!

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Pia, 07.11.2014, 12:50
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 17:26
Príspevky: 201
Bydlisko: SENKVICE
Odpoveď s citáciou
Vyborny napad. Teda pokial niekto naschval nebude ociernovat ineho predajcu, len aby uprednostnil svoje faro.


Pia, 07.11.2014, 13:01
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
myslim ze v tom nebude problem, lebo ked niekto napise konkretne zavady, tak clovek bude vediet na co si ma dat pozor a na co sa ma spytat predajcu. A myslim ze az taka konkurencia v predaji jazdeniek tu nie je, aby si niekto potreboval vymyslat na niekoho. Ak by aj niekto chcel zamerne niekomu uskodit poskytnutim informacie o zavade ktoru predajca zamlcuje, tak stale je to pre kupujuceho plus a cenna informacia ;)
Vzdy ked som predaval auto, tak som kupujucemu povedal uplne vsetky zavady o ktorych som vedel uz do telefonu alebo mailu, aby som sa vyhol konfliktu pri obhliadke, pripadne vrateniu auta

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Pia, 07.11.2014, 13:12
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Vela ti napovie:
1. ake kvalitne su fotky
2. ci ti vie poslat dalsie fotky na mail
(proste si vyzadas ine foto, ako zverejnene)
3. spravanie predajcu po telefone
(vlastna skusenost, na otazku, co mi vie povedat viac o aute, ako je v inzerate - nemam cas, ak chcete, pridite sa nan pozriet, a zlozil, sedliak, pozdravujem do Partizanskeho).

Bod 3 je diskutabilny, spravanie moze byt ok, a auto jedna velka hrdzava polorozpadnuta skatula, len preto, ze si sa nechal zmiast umytym autom na zelenom travniku fotenym z dialky (bod 1). (toto je dobry chytak, preto uvadzam bod 2).

Samozrejme SPZ + vin, kontrola na internete.

Dosiel kamos niekam do Topolcian, ze obzriet Sharana. Typek mu vravi, jasne auto neburane, v pohode ...
Vravi - sak to auto islo cez strechu ! Predajca- ani bohovi .. Sak vidim preliaciny na streche, nesedi odraz v slnku, gitovane ... Nie, Vy sa mylite ...

Zaver - ak ti to nehori, cakaj, a vyberaj na dobry pocit, aj keby to malo dlhsie trvat, slovensko je plne spekulantov ...


Pia, 07.11.2014, 13:29
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 23.03.2009, 19:28
Príspevky: 811
Bydlisko: Brezno,Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Dakedy by proste stačilo nechodiť pozerať len tie najlacnejšie autá, veľa krát chodia pozerať autá po 2tisíc euro a chcú nové to je druhá strana ale samozrejme súhlasím že prístup veľa predajcov a bazárnikov je plný podvodov a klamstiev

_________________
http://www.wsa.sk/ všetko pre offroad a expedície


Pia, 07.11.2014, 14:10
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
sup.agency píše:
Dakedy by proste stačilo nechodiť pozerať len tie najlacnejšie autá, veľa krát chodia pozerať autá po 2tisíc euro a chcú nové to je druhá strana ale samozrejme súhlasím že prístup veľa predajcov a bazárnikov je plný podvodov a klamstiev


o to nejde, ked kupujes auto za par supov, musi ti byt jasne ze na nom bude dost roboty, ale ked ti niekto povie ze je len hnile a zle startuje, co by aj zodpovedalo pozadovanej cene a ukaze ti nakoniec uplny vrak a zamlcal tie najpoctatnejsie veci, to je o niecom inom a preto som aj zalozil tento topic

ale ano, ak predavas pojazny alebo polopojazdny vrak za adekvatnu cenu, priznanym stavom a pride niekto kto ocakava cukrika so skrabancekom na laku, je zas druha vec, ale tento pripad to nebol

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Pia, 07.11.2014, 14:53
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 16.08.2012, 19:54
Príspevky: 450
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Odpoveď s citáciou
http://auto.bazos.cz/inzerat/40522000/N ... R-28TD.php
Bol som tam osobne 500km auto stálo zarastené v tráve, motor chytil dobre už ak to vytahoval von tak som vedel že to neberem, kukol som do auta (teplomer vody ukazoval už polku po 1min určite to pred tím rozkýchaval) na aute nebolo ani jedneho diela kotori by nebol prmačknuti, zadný blatník hrdzaví a zastriekany plničom... naviják nefunkční, uzávierka tiež nefunkčná vnútri to bolo ako v maštali, v TP nesedela farba (po tomto všetko mi majiteľ tvrdil do telefónu že auto si môžem zobrať aj po vlastních domov :smt022 ) za to auto by som nedal ani 5korun takže tak.
a vyprával že už má na to kupcov že ak chcem nech idem pre to rýchlo zožral som mu naviják aj s hákom a na druhý deň išiel to pozerať a už to tam je hádam 4mesiace

_________________
Už len bruchpláž TDI
Ex Nissan Patrol y61 wagon 2,8td
Bejvalo Jeep Cherokee XJ 2,5td 31x10,5R15 T3


Pia, 07.11.2014, 17:59
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 04.11.2014, 16:07
Príspevky: 51
Odpoveď s citáciou
ahojte, bol to niekto pozriet alebo vie niekto niečo o tomto aute?

http://auto.bazos.sk/inzerat/42763022/P ... erokee.php

je to tam uz skoro mesiac.. kazdým dnom sa dozviem od predavajuceho nove inf. napr ze neni STK, potom ze nejde pridavka, ale dáva ktomu druhú atd atd.. a nechcel by som sa trepat sto pecto km len tak nadarmo... Ak máte dake info sem snimi. Dik


Sob, 08.11.2014, 13:35
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 19.07.2009, 9:45
Príspevky: 577
Bydlisko: BA/Zvol.Slatina
Odpoveď s citáciou
Osemvalec s plynom za 2200 ??? tam keby nebolo pol vecí funkčných tak sa to neoplatí predávajúcemu ... len LPG s papiermi je 2000€

_________________
Pajero Wagon 3,0 V6 24V - 35x13,5R15 Maxxis Mudzilla, Superwinch 12000, CB Intek, Sirio 1000 + LPG STAG
Stavba - Nissan Patrol K160, 3.3TD, OME podvozok, ARB vzadu+kompresor, 36" SuperSwamper TSL, Warn winch, Tripmaster, CB, klietka...


Sob, 08.11.2014, 13:48
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 04.11.2014, 16:07
Príspevky: 51
Odpoveď s citáciou
Pronto píše:
Osemvalec s plynom za 2200 ??? tam keby nebolo pol vecí funkčných tak sa to neoplatí predávajúcemu ... len LPG s papiermi je 2000€



NEma STK, lpg je ilegal, podbehy K.O. , vyskakuje vydlicka z pridavnej, kozmeticke chybycky... toto mi bolo povedane po telefone.. ale ma 2000zhliadnutí a je tam mesiac... Dobrý kúsok zmizne do 3ch dní tak mi je to podozrivé. K dôvodu predaja sa nechce vyjadrit... a ani k tomu ako dlho auto má... a cez seku ani cez KO sa auto podla spz overit neda.


Sob, 08.11.2014, 13:54
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.09.2010, 9:28
Príspevky: 328
Bydlisko: Piestany/Bratislava
Odpoveď s citáciou
2kip2 píše:
Pronto píše:
Osemvalec s plynom za 2200 ??? tam keby nebolo pol vecí funkčných tak sa to neoplatí predávajúcemu ... len LPG s papiermi je 2000€



NEma STK, lpg je ilegal, podbehy K.O. , vyskakuje vydlicka z pridavnej, kozmeticke chybycky... toto mi bolo povedane po telefone.. ale ma 2000zhliadnutí a je tam mesiac... Dobrý kúsok zmizne do 3ch dní tak mi je to podozrivé. K dôvodu predaja sa nechce vyjadrit... a ani k tomu ako dlho auto má... a cez seku ani cez KO sa auto podla spz overit neda.


Uz ti to hore pisali, za 2200 to asi bude vrak. Skusal si nad tym premyslat takto? Co je ti na tom podozrive?

_________________
Pajero V20 3.0 V6 - SOLD
Daihatsu Feroza F300
LandCrusier LJ73

http://www.4x4life.sk/


Sob, 08.11.2014, 14:44
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 19.07.2009, 9:45
Príspevky: 577
Bydlisko: BA/Zvol.Slatina
Odpoveď s citáciou
Vôbec ma ten stav neprekvapuje :D Za 2200 by to predal len blázon keby to bolo v normálnom stave.
Nelegálne LPG + nutný servis s toho robí akurát darcu orgánov :lol:

_________________
Pajero Wagon 3,0 V6 24V - 35x13,5R15 Maxxis Mudzilla, Superwinch 12000, CB Intek, Sirio 1000 + LPG STAG
Stavba - Nissan Patrol K160, 3.3TD, OME podvozok, ARB vzadu+kompresor, 36" SuperSwamper TSL, Warn winch, Tripmaster, CB, klietka...


Sob, 08.11.2014, 18:12
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.07.2013, 11:33
Príspevky: 144
Bydlisko: Považská Bystrica
Odpoveď s citáciou
2kip2 píše:
ahojte, bol to niekto pozriet alebo vie niekto niečo o tomto aute?

http://auto.bazos.sk/inzerat/42763022/P ... erokee.php

je to tam uz skoro mesiac.. kazdým dnom sa dozviem od predavajuceho nove inf. napr ze neni STK, potom ze nejde pridavka, ale dáva ktomu druhú atd atd.. a nechcel by som sa trepat sto pecto km len tak nadarmo... Ak máte dake info sem snimi. Dik



09/2013 bolo na predaj v KE za cca 4000, keď som oň volal bolo mi povedané že auto je dovezene z rakúska A je tip top. Ešte by som aj kdesi vykopal foto Z toho inzerátu. Ale podľa predného rámu, farby A hlavovych opierok je to on.

_________________
Aktual a už nafurt :) ! -> Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8,2” , BF Goodrich AT - expedition special
EX: Š105L, BMW:324d,318is,320i,335i,530dT Indi.,JGCHZJ4.0


Sob, 08.11.2014, 18:35
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Uto, 04.11.2014, 16:07
Príspevky: 51
Odpoveď s citáciou
bol som pozret, na podvozku setko bucha, podbehy su total derave, pridavna nfunguje, lpg nešlo vraj tam nebol plyn, automat zo zaradeným D v kopci cúva a z R zase ide do predu, auto pouzivane na robotu... nemal som z toho dobrý pocit tak som šiel domov na prázdno


Ned, 09.11.2014, 22:30
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 24.01.2014, 16:38
Príspevky: 268
Bydlisko: Košice, Nad Jazerom
Odpoveď s citáciou
Tak vždy sa to dá podla mňa spraviť aj tak, že keď mám záujem o auto, ktoré je odo mňa 400 km. Poprosím niekoho z fóra, čo býva poblízku či by ho neomrkol, neurobil lepšie foto a podobne a potom dotyčnému napísal v akom stave sa približovadlo nachádza. Žial žijeme na Slovensku, kde chce každý rýchlo zbohatnúť a potom to aj tak vyzerá

_________________
Suzuki Grand Vitara AUT FTD82V, N1G, CB AE 6891, INSA TURBO DAKAR / G012 AT-S, 4xfourart 3" sus kit extreme, záhradka Rhino - Rack, nejaké to pracovné svetlo. .


Pon, 10.11.2014, 11:20
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: