Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 10:54
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Servis autoklimatizacie v BA 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.11.2015, 12:10
Príspevky: 411
Bydlisko: doma na Orave, pracovne Bratislava + cely svet
Odpoveď s citáciou
Zdravim, chcem len pochvalit dobry servis v Bratislave, Autoklim (www.autoklim.sk)

Moja skusenost: v sobotu som zistil ze mi na Patrole GR Y61 nefuka klima, zavada nezopnuty kompresor, zda sa vyfucane chladivo. (ze nezopina kompresor overene jednoduchym pohladom spod auta na remenicu, vyfucane chladivo overene kratkym stlacenim ventilu nizkeho tlaku) Tym diagnostika skoncila, islo sa zhanat niekoho, kto to spravi, v BA nikoho ochotneho a rychleho nepoznam. Tak nastupil internet.

Nasiel som kontakt na http://www.autoklim.sk/kontakt.html, uz ma mrle zrali v nedelu rano, tak som napisal SMS, ci sa da dohodnut termin. Aj s ospravedlnenim ze otravujem v nedelu. Pan do 30 minut v nedelu rano odpisal ze nie je problem, nech zavolam pondelok rano. Tak som dnes volal 07:30, na 09:00 sme sa stretli v garazi. Pan ma uz cakal, hned sme sa vrhli na diag, samozrejme okruh uplne prazdny, tak sme len kompresorom na vzduch fukli dovnutra, ci bude pocut/vidiet dieru, samozrejme v jednej hadici diera. Nastastie relativne zvrchu motora na nizkom tlaku. (svina uvolnila sa a presuchala sa). Hadica sa vybrala, pan mi ju bol schopny do 3 hodin niekde v meste opravit (asi 15 cm s dierou sa odstrihlo, nalisovali sa konektory a spravil sa pruzny gumeny medzikus, ktorym sa spojil, otestovala sa na tlak do 20 atm)
O 13:00 mi volal, ze hadica hotova, nech pridem na 14:00, po zapojeni a vyvakuovani sa naplnilo chladivo, povodne sme tam dali az 1000g, ale potom sme zistili (nalepka hned na rame kapoty pri svetlach, heh, treba citat :smt021 ) ze pre verziu s 1 vyparnikom, ktory mam ja, staci 800g. Tak sa 200g vratilo naspat. A vymenili sa este oba ventily, kedze detektorom uniku (nieco taketo http://www.protechnika.sk/detektory/tes ... -chladiva/) mi pan ukazal ze oba mierne fucia. Pri cene za chladivo sa ich urcite oplati vymenit.

Platil som podla mna ferovu cenu, co chcem ale vyzdvihnut bola serioznost, casova presnost (bol som vzdy o 3 minuty skor, pan uz na mna cakal), korektnost pri nacenovani (hned mi rano aj do telefonu povedal predpokladanu cenu, ked sa po zisteni deravej hadice naklady navysili, tak mi dal na vyber, ci si nechcem hadicu zohnat sam alebo nechat opravit, alebo mi ju ma spravit sam za navrhnutu cenu) a aj sikovnost a normalny, kamaratsky pristup. S cim som mohol, som mu pomohol (odstrojenie, dostrojenie), mal medzitym aj dalsich ludi, snazil sa vyuzit cas, kym sa vakuovalo a plnilo, lebo dnes robil sam, normalne robia dvaja.

Keby som sa sam podla najlepsieho vedomia a svedomia snazil vlastnemu bratovi opravit auto, neurobil by som to zodpovednejsie a lepsie.

Takze za mna len sama chvala a spokojnost. Meno pana zo servisu a cenu za servis si necham pre seba, ak to niekoho zaujima, napisem sukromne.


Pon, 23.04.2018, 19:30
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.11.2015, 12:10
Príspevky: 411
Bydlisko: doma na Orave, pracovne Bratislava + cely svet
Odpoveď s citáciou
Tak po 2 rokoch som bol doplnit chladivo lebo casom pofucalo, dnes som zapol klimu cez obed a teplo, volam panovi do autoklim.sk, hovori pridte kedykolvek, aj hned.
Za hodinku som bol u neho, mal este 2 ludi ale vybavil raz dva, pockal som mozno 10 minut, potom sme zmerali tlaky, chladiva bolo mozno 50g ale okruh tesny, tak sme doplnili na 800, za 15 minut aj s preplachom hotovo. Cena zasa super, pristup a servis na 1*.

https://www.autoklim.sk/kontakt.html


Uto, 19.05.2020, 16:55
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: