Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 06.05.2024, 14:32
Dnes je pondelok 6. mája 2024, meniny má Hermína a zajtra Monika




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 63 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 agenti s teplou vodou 
Autor Správa
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.07.2007, 10:38
Príspevky: 191
Bydlisko: Kosice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tiez patrim k obetiam tychto nestastnikov :-)

tu je jeden pekne napisany pohlad z druhej strany:
http://lubomirnemes.blog.sme.sk/c/16767 ... kovke.html

_________________
Milan.

LR DI


Štv, 22.01.2009, 12:30
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:50
Príspevky: 822
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať .
Najlepšia obrana je, ponúknuť okamžite menovanému rovnaký produkt, so slovami, že práve som Vám chcel volať.
Nič tak nedokáže znervózniť viac, ako keď vŕtaš dieru a niekto začne vŕtať oproti. :lol:

_________________
Kde ostatní končia ...


Štv, 22.01.2009, 13:40
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2008, 8:06
Príspevky: 407
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja vecsinou na prvu reakciu odpovedam ze som mimo republiky a nech skusi za tyzden, potom byvam zase mimo republiky, potom ze prave soferujem nech skusi neskorej. konci to tym ze kto sa dopracuje az sem tak mu oznamim ze moj financny poradca sa stara o moje financie prikladne a nemienim v tom nic menit.

vecsinou byva zase tak pol roka klud


Štv, 22.01.2009, 13:46
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 23.03.2008, 0:33
Príspevky: 100
Bydlisko: Želiezovce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
a treba mať pevné nervy


Štv, 22.01.2009, 14:05
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
diesel píše:
Ja som už skúsil kadečo...od vodenia za nos ... Nemám si s ňou dohodnúť stretnutie? :-D


Ja som od tohoto pondelka v podobnej situácii.

1. začal som tým, že musí bonznúť toho kto jej dal číslo. Hmm, tento krok nateraz nevyšiel, pretože : vraj ja :-D (boha ale to bolo pred X rokmi a za úplne iných okolností) No môžem ja za to že ľudia menia prac. pozície ??

2. "odsunul" som to o 2 týždne s tým, že teraz nemám čas a že som busy.
Na otázku že či o 2 týždne čas mať budem som ju ubezpečil s tým, že to sa dozvie o 2 týždne :-D - kua, neodradilo ju to a zapísala si ma na 2.feb !!!, že som sa ja nestal telepatom :-D -(Pato)m som , ale ešte to tele .... mi chýba ;-)
Zrejme ako kolega nadomnou (za tip týmto ďakujem) napísal :
a: budem v zahraničí
b: šoférujem

Ale trošku aj ohľadom prakt. rád čo mi kamoš poradil - mimochodom ten istý z iného vlákna tu na fóre čo stava pri obrubníkoch tak "vhodne" že MP nemá šancu založiť papuču.
Netreba ich odbiť tým, že nemáte záujem o stretko, jasne že máte :-D . ALE, keďže ste potencionálni klienti s kua záujmom o tento kšeft, radi by ste sa na toto stretko zodpovedne pripravili a tak ich láskavo požiadajte aby vám zaslali ich "ponuku" mailom. Si vraj môžete byť istí, že sami zložia - úspešne to aplikoval už niekoľko krát a bol odvtedy pokoj.

Prípadne skúste : že číslo na ktoré volá je presmerované a tarifikované zvýšenou sadzbou na účet volaného .... taky účelne pomáha ...

Bol by som pozabudol ešte : Dotyčná mala toľkú drzosť, že mi oznámila, kedy a kde sa mám dostaviť do ich pobočky na stretnutie. Len tak tak som sa zdržal (aj smiechu) , že som sa jej neopýtal, či je kompletná?. Nejde ani tak o to čo povedala, ale AKO to povedala. Kua mal som pocit, že si ma predvoláva prokurátor ako hlavného svedka pri "obzvlášť brutálnej vražde".

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Štv, 22.01.2009, 14:11
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:50
Príspevky: 822
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať .
:D A asi najlepšia ochrana je takémuto agentovi poskytnúť číslo na rada nd. 8-) 8-) 8-)

_________________
Kde ostatní končia ...


Štv, 22.01.2009, 14:37
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:smt041 :smt041 :smt041 radko uz sa nemozem dockat tvojho vyjadrenia k danemu vyroku :-)

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Štv, 22.01.2009, 14:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mne tiez vyvolavali, asi si nevsimli na ucte to minus pred cifrou

prestali ked som sa predstavil ako ministerstvo vnutra
pomaha este infekcne,geriatria, patologia,...

popripade supa na 1vy nastrel ministerstvo hospodarstva

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Štv, 22.01.2009, 14:54
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja ich odročujem - doslova. Pokiaľ majú pocit, že " z toho mraku zaprší", tak sa správajú pomerne slušne a zavolajú až o rok.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Štv, 22.01.2009, 15:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Pato Zvolen píše:
Netreba ich odbiť tým, že nemáte záujem o stretko, jasne že máte :-D . ALE, keďže ste potencionálni klienti s kua záujmom o tento kšeft, radi by ste sa na toto stretko zodpovedne pripravili a tak ich láskavo požiadajte aby vám zaslali ich "ponuku" mailom. Si vraj môžete byť istí, že sami zložia - úspešne to aplikoval už niekoľko krát a bol odvtedy pokoj.


dievčina práveže ten mail zo mna páčila....odolal som.

raz ked som bol ešte konštruktívny, tak som toho otravu presviedčal, že ked dokáže tak krásne zhodnocovať moje peniažky, prečo si nezobere úver a nemnoží svoje....žiadna reakcia. :-D

2MiroZA: Rado má nejaké speci vrtáky? :smt077


Štv, 22.01.2009, 15:17
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Hat dobre sa tu bavím ale tiež som prežil jeden rok ked ten kreten bývalí konatel v jednej mojej firme im niečo nasluboval a potom volali ako na hodiny erotických masáži zadara.

Nakoniec asi pochopili že nemám ako firma záujem.

Apropo ma napdalo čo sa tak predstaviť a potom mu s kamenným hlasom oznámiť že sa dovolal na prezidium PZ a že reku ako to myslí a či reku radšej sa neospravedlní nakolko by mohli mohol znášať určité následky v sudnom konaní :-D :-D :-D

Asi ked bude niekto otravovať tak skusim, už len pre srandu

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Štv, 22.01.2009, 15:30
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
diesel píše:
dievčina práveže ten mail zo mna páčila....odolal som.


Fííha kua, zajímavé - lebo zatim čo mi kamoš spomínal sami zložili - keď mal snahu dať im mail.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Štv, 22.01.2009, 15:58
Profil ICQ
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4311
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
volávajú aj mne, zo želenou pravidelnosťou
a vždy tvria, že číslo majú buď od niekoho (nepovedia) alebo vraj z "verejne dostupných zdrojov"
pravidelne ich posielam niekam s tým, že o moje investície sa stará môj osobný finančný poradca.
A email vypytujú tiež.

Minule keď mi zrovna volal niekto takýto, tak som bol u kamaráta na firme. Poslal som ho do preč. A za 5 min zvonil telefón kamarátovi a zasa volali pre zmenu jemu. Iná osoba, ale z tej istej firmy.

Naposledy keď sme to rozoberali, padol návrh, že keby sme im (všetkým volajúcim otravám) tak dohodli nejaké stretko.
Predstavte si že na jedno miesto príde naraz 10 agentov s teplou vodou a všetci budú mať ako poznávacie znamenie červený kvietok. No nebola by to prdel?

Alebo, (pre tých neodbytných) áno, jasné, super že voláte, zrovna mám voľný milión a neviem čo s ním, kde by sme sa stretli?
No a potom,priamo na mieste, by sa už dal veeľmi ľahko presvedčiť :smt075 o tom, že to čo robí je obťažujúce. A určite by prezradil aj ten "verejne dostupný zdroj" :smt071

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Štv, 22.01.2009, 16:36
Profil WWW
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 23.03.2008, 0:33
Príspevky: 100
Bydlisko: Želiezovce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A tuším že sa dajú aj v Orange a t-mobile nahlásiť tie čísla ako otravujúce.


Štv, 22.01.2009, 17:17
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:50
Príspevky: 822
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať .
2 ropáčik.
Poštári majú svoje skúsenosti.
:D

Inak ja som sa raz s takýmto dohodol a stretli sme sa pri mojej garáži, kde som svojho času robil favoritíka. Povedal som mu, že mám čas na neho len tu a že mi musí pomôcť. Tak si predstavte chlapíka (inak č.t. mal od bývalého švagra) ako v oblečíku pomáha montovať auto. Podrobnosti si už nepamätám presne bolo to dávno ale veľmi dobre si pamätám, že ani to, že bol zasratý až po uši ho neodradilo od ponúkania už neviem akej výhodnej myslím, že to bola nejaká poistka.
:lol: :lol: :lol:

_________________
Kde ostatní končia ...


Štv, 22.01.2009, 17:19
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 63 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: