Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 15:50
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
 Rumunsko 2007, cely karpatsky obluk - sightseeing ;) 
Autor Správa
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
tos se s vama podelim :D

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Pia, 06.07.2007, 10:41
Profil ICQ
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
HUGO super" :smt023 .Neostáva nič iné len závidieť.Naozaj super. :smt041

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Pia, 06.07.2007, 10:57
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hugo, krása...a nejaký cestopis nebude? ...inak tá cesta hrebeňom, no paráda...
...osobne mám strašne rád takúto zmesku poznávania krajiny - príroda aj kultúrna krajina, čo najviac precestovať a vidieť...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 06.07.2007, 11:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.02.2007, 18:42
Príspevky: 566
Bydlisko: senk
Odpoveď s citáciou
Poslať 
FANTAZIA :smt133 Ked mi dorastie auticko a najazdime spolu este niekolko kilometrikou tak idem s tebou :smt028


Pia, 06.07.2007, 11:36
Profil
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
Hugo, krása...a nejaký cestopis nebude? ...inak tá cesta hrebeňom, no paráda...
...osobne mám strašne rád takúto zmesku poznávania krajiny - príroda aj kultúrna krajina, čo najviac precestovať a vidieť...


kolega robocop co bol s nami o tom napise napise
ma talent :D

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Pia, 06.07.2007, 15:37
Profil ICQ
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 27.10.2006, 8:57
Príspevky: 237
Bydlisko: Belper UK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No proste parada, taky by jsem neco podobne chtel usporadat, ale tady u nas na to nemam zadneho partnera ktery by do toho sel.

_________________
***********************************
Mitsubishi Pajero 2.5 Td
Original Japan import
***********************************


Pia, 06.07.2007, 21:48
Profil
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
troppic píše:
No proste parada, taky by jsem neco podobne chtel usporadat, ale tady u nas na to nemam zadneho partnera ktery by do toho sel.


a kto ti k tomu chyba ?
my sme boli dohodnute 3 auta a nakonies som isiel sam
a dobre bolo :D

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Sob, 07.07.2007, 11:26
Profil ICQ
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hugo píše:
...a kto ti k tomu chyba ?
my sme boli dohodnute 3 auta a nakonies som isiel sam
a dobre bolo :D

Hugo, svätá pravda - s mnohoročnými priateľmi sme šli na "expedíciu" do škandinávie - expedíciu preto, lebo nič nebolo vopred zabezpečené a šli sme kam nás oči viedli...a mali sme si radšej nohu zlomiť, ako s nimi do ťažších podmienok ísť :evil:
neveril by som, ako môžu peniaze rozmaznať ľudí, ktorí v minulosti bežne zvládali i nepohodu; takže niekedy je fakt lepšie sám, ako s niekym, kto sklame
...na druhej strane niet nad dobrú partiu a pomoc v núdzi...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 07.07.2007, 14:12
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 8 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: