Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 20:42
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 samurai check engine 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Ned, 26.02.2023, 21:08
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Ahojte, neviem si už par dní pomoct. Kúpil som samurai a zoznamujem sa s jeho poruchami aj sa mi darí ale pomaly. Hľadal som po všetkých fórach ale nic som nenašiel ohladom mojho problému. Bol problém s voľnobehom, predosli majitel nezapojil hadicu podtlaku jednu, to som vyriesil, otacky dosteloval, je to ok. Stále mi svieti kontrolka Check engine. Ziarovka bola z prístrojovky vymontovaná, tak som ju dal spat. Preblikavala porucha kodu 12, čo by malo byt OK bez závad, a po zohriati motora (ked boli otáčky nizke, s problemom) tak mi ukazovalo poruchu 44 čo je poloha klapky. Po zostelovani (ako som pisal hore) uz 44 neukazuje. TPS som premeral a všetky hodnoty podla návodu su ok,aj pri zavretej klapke. No ale to len úvodom. Teraz je podstata ze nevyblikuje žiadnu poruchu ale kontrolka aj tak nezhasne.po otočení klucom som si ešte všimol že čerpadlo paliva beží stále a nevypne po par sekundách. Neviem či to môže nejako súvisieť. Prosím nevie ma niekto nasmerovať na čo sa mám zamerať alebo čo by mohol byt problém? Samurai 1.3 monovstrek. dakujem


Ned, 26.02.2023, 21:11
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron