Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 0:03
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 zadna naprava 
Autor Správa
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.10.2007, 0:36
Príspevky: 177
Bydlisko: Stara Lubovna
Odpoveď s citáciou
zdravec
-mam znova jednu chibycku krasi na mojom samcovy
-a to taku ze ked som ho kupoval tak stal na trave a potom vlasne tis vecinou mimo asfalt ale teraz ho mam na parkovisku a vsimol som si ze na zadnej naprave(pohlad spredu) lave koleso mam tak trochu vyhnute hornou stranou do vnutra--nie velmi ale trochu je--ale co som pozeral na foto od kedi som si ho kupil tak uz to aj tam vydno
-no neviete ci je radsej lebsie vymenit zadnu napravu alebo to vydrzi???
--diky moc za pomoc :D :wink:


Ned, 11.11.2007, 15:06
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak zisti najprv , či je náprava zohnutá / treba vymeniť , lebo vnútri je poloos a skôr či neskôr niečo odíde ./

A mohlo by byť aj ložisko v náboji v prdely / zdvihni koleso hore a skús či nemá vôlu , ak áno treba vymeniť , aby nevznikly vädšie škody /

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Ned, 11.11.2007, 23:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 20:24
Príspevky: 604
Bydlisko: Polomka - okr. BR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
niečo podobne mal kamoš na vitare ale jemu to bolo citiť na ceste...pri 90-tke to mal ako o život...no a nevedel čo to je...tak som mu povedal nech ma vyhodi pri rovnej ceste a že kuknem či mu kola nejako nehádže. No a poriadne 8-čky mu to robilo. Disk to nebol na 100% lebo skušal asi 3 sady diskov a to iste.
Vymenili poloos a je OK 8)
neviem ale byť tebou robim prieskum trhu a obstaravam druhu napravu :roll:


Pon, 12.11.2007, 0:32
Profil ICQ
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 15.02.2007, 23:27
Príspevky: 160
Bydlisko: Ke-okolie
Odpoveď s citáciou
Aj podľa mna by si mal pozriet to lozisko

_________________
www.bazinacioffroad.szm.sk
Land Rover Discovery 300 TDi, STT, T3, CB, C.B.ONE 12000, Terrafirma +2'', Polibusch, Safari snorchel, Fiskars,Webasto,


Pon, 12.11.2007, 18:32
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.10.2007, 0:36
Príspevky: 177
Bydlisko: Stara Lubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
zdravim
no tak ja sa na tie loziska potom pozriem---ale ci je ohnuta to neviem lebo to je na tej strane jak je diferak a to tam nieje dobre vidiet ale nic nepocut zeby treli oseba kovy alebo nejake vybracie :?
-no ale nevie mi este niekto poradit ci vsetky jednicky mali v zadu uzavierku diferencialu?lebo ja ju nemam a z jednicky ta naprava asi nebude lebo nema uchity na rucnu brzdu :? :?


Uto, 13.11.2007, 11:28
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 18.11.2007, 22:55
Príspevky: 32
Bydlisko: TN
Odpoveď s citáciou
Zdravim pani off. Vie niekto ci pasuju poloosi z 410 na 413 a na jimnyho ?Ci je rozdiel na tisichranoch ak ano je treba vymenit aj satelitny kos ? Pasuju priemeri na loziska , dlzky poloosi? Uvediem priklad :Z410 do jimnyho poloosi +satel kos do jimackeho obalu a prevodov. Dik za fundovanu odpoved,


Pon, 19.11.2007, 2:16
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: