Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 17:47
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Poistka 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Štv, 24.01.2008, 14:48
Príspevky: 43
Bydlisko: Prešov
Odpoveď s citáciou
Ahoje. Asi pred dvoma tyzdnami som vymenil na samiku 413 karburator za favoritacky. Samozrejme mensie upravy, ale ide a som prekvapeny ako dobre. Teraz mi ale vybehol problem, ze ked som sa bol trosku povozit po lese vypalilo mi poistku (bola tam 20), ktorá zaistuje vsetky funkcie ked mam kluc v prvej polohe. Teda od cievky a celeho motora az po plavak v nadrzi. Rozobral som celu palubovku ale neniasiel somnic co by sa prehrievalo, alebo aby bol nejaky skrat. Este rozmyslam ci nemoze byt problem s plavakom v nadrzi. ten je pokazeny a neukazuje hladinu. Teraz som ako poslednu moznost pouzil poistku 35 a zatial ju drzi, ale som zvedavy dokedy. Nemate niekto skusenosti, kde by mohol byt proble, ked vybija poistku vzdy ked dam kluc do 1 polohy? Diky

_________________
Mam Samika 1,3


Str, 19.03.2008, 9:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 10:33
Príspevky: 747
Bydlisko: Trenčianske Teplice, Košice
Odpoveď s citáciou
Večšie poistky nedávaj. Môže ti odísť niečo dráááhšie (taká zhorená kabeláž je celkom sranda). To tam rovno môžeš vraziť klinec. Skús pomerať avometom odbery jednotlivých súborov. Skontroluj izoláciu - či nie je dakde prasknutá na káblikoch vedených po povrchu. pri zavlhnutí ti mohol vzniknúť prúdový tok na kostru.

_________________
Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekdo by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.

LAND ROVER Discovery II.


Str, 19.03.2008, 10:25
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: