Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 14:19
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Vodna pumpa 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 07.05.2008, 8:05
Príspevky: 51
Bydlisko: pod Chočom
Odpoveď s citáciou
Caute

zacala mi tiect voda z chladica cez dierky co su na tele pumpy, /pustilo tesnenie na hriadelke/. Co poradite? Mam skusit rozobrat celu hriadel alebo zhanat novu?. /Mal som to uz von aj skusal rozobrat, ale bez nahradnej nechcem pouzit vacsie nasilie ;-) /

Ak to uz niekto rozoberal odkial treba zacat , od vrtulky ci od remenice?

_________________
Suzuki Samurai 1300 karbec, prevedenie TANK /celoplech/, vybava TERMIT /pilka,sekerka a ine drevokazy/, environmentaly friendly: LPG


Sob, 19.07.2008, 13:16
Profil ICQ
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ad1 - nie som si isty, ale uz sa tu nieco podobne asi preberalo.
Ad2 - chce sa ti laborovat s (mozno) neistym vysledkom, ak nova stoji 1200 Czk ? Teda ak to pre teba nie je vela, resp. ti to nestoji za tie peniaze.

Docasu sa to par mesiacov da riesit (podla toho ako velmi to tecie) riesit dolievanim vody, ale neustale kontrolujes stav vody v chladici, a je to trochu opruz. Vdaka tomu, ze voda tecie, je tam priestor aj pre nasatie vzduchu opacnym smerom, nefunguje nasavanie vody z vyrovnavacej nadrzky podtlakom, chladic je zavdusneny a nasledky pri zatazi na seba nemusia nechat dlho cakat :twisted:

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Sob, 19.07.2008, 13:32
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 07.05.2008, 8:05
Príspevky: 51
Bydlisko: pod Chočom
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Citácia:
Ad1 - nie som si isty, ale uz sa tu nieco podobne asi preberalo.

vyhladavac nenasiel ziadny prispevok ohladom rozoberania ci skladania vodnej pumpy


Citácia:
Ad2 - chce sa ti laborovat s (mozno) neistym vysledkom, ak nova stoji 1200 Czk ? Teda ak to pre teba nie je vela, resp. ti to nestoji za tie peniaze.

Jasne ze clovek moze ist touto cestou ale zachvilu zisti ze takto mohol mat za tie prachy co navrazal do novych dielov pomaly nove auto. Nova sa kupi len ak uz nebude ina moznost.

Stve ma len to ze pekne je vidno pod vrtulkou prasknutú gumku tesnenia ale kedze su loziska este v dobrom stave nechcem ju zbytocne znicit ak to uz niekto rozoberal mohol by dat vediet setrny postup jej demontaze.

Zatial to spravilo narezanie zavitov M6 do dierok na tele pumpy odkial tiekla voda,nastriekanie vodovzdornej vazeliny do tela pumpy, zakrutenie kratkych srobiek a ich zatesnenie silikonom. Je to vsak len otazka casu kedy voda znici loziska, preto chcem rychlo vymenit to pitome tesnenie za 15sk a nie pumpu za 1500sk.

Ved ked to spravi jeden, ostatni tu uz budu mat z toho len osoh, nie?

_________________
Suzuki Samurai 1300 karbec, prevedenie TANK /celoplech/, vybava TERMIT /pilka,sekerka a ine drevokazy/, environmentaly friendly: LPG


Ned, 20.07.2008, 7:39
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: