Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 0:26
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 spotreba 
Autor Správa
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.10.2007, 0:36
Príspevky: 177
Bydlisko: Stara Lubovna
Odpoveď s citáciou
no neviem asi sa pitam blbost ale nevie mi niekto poradit ci to je normalne?-viem ze v terene to zere viacej, samozrejme--ale nejakych 8 L za nejaku tristvrte hodinku?nijak narocny teren to nebol-polna cesta - hore dole - a sem tam vyjazd na nejaky kopecek a sup dole-vsetko stale na redukcii
-diky moc :D


Ned, 27.07.2008, 23:48
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
v skratke....az by si siel autom 100 km za hodinu pri priemernej spotrebe 10 L za 45 minut spotrebujes 7,5 litra. Sice si 75 km neurobil, ale motor pracoval zhruba v tomto pasme otacok, cize ja si myslim ze je to normalne. Zvlast na redukci ti prejdena vzdialenost umerne klesa, a spotreba potrebna na prejdenie tejto vzdialenosti zase umerne stupa.

skus prejst to iste bez redukie a uvidis ci sa spotreba zmenila. Redukciu pouzivaj vtedy, ak je to potrebne, nie zakazdym ked zojdes z asfaltky.


Pon, 28.07.2008, 3:36
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 07.05.2008, 8:05
Príspevky: 51
Bydlisko: pod Chočom
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jj, dolezite su len otacky motora, cize cim mas otacky vyssie pri nizkych prevod stupnoch tym vyssia bude spotreba a naopak. Ak chodis stale na nizkych rychlostnych stupnoch alebo redukcii tak sa nediv, skus ist trebars aj na TDi ale na prvom prevodovom stupni a spotreba bude :shock:

_________________
Suzuki Samurai 1300 karbec, prevedenie TANK /celoplech/, vybava TERMIT /pilka,sekerka a ine drevokazy/, environmentaly friendly: LPG


Pon, 28.07.2008, 4:24
Profil ICQ
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
sa trapis mne to zere 10L na 100km ale to taham prives za sebov skoro stale aj v terene taham dakedy auta tých 8L mas velmi dobree

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Pon, 28.07.2008, 23:37
Profil ICQ
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
sarvi píše:
no ....viem ze v terene to zere viacej, samozrejme--ale nejakych 8 L za nejaku tristvrte hodinku?....


MIrec01 píše:
sa trapis mne to zere 10L na 100km ale to taham prives za sebov skoro stale aj v terene taham dakedy auta tých 8L mas velmi dobree


Ako tak pozerám, tak to máte nastejno, nie? :-D

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pon, 28.07.2008, 23:50
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.10.2007, 0:36
Príspevky: 177
Bydlisko: Stara Lubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
OK-vedel som ze to v terene normalne zere viac-teda o dost viac nez na asfalte ale as tolko?-pritom vela kilakou som neurobyl---inak stale na redukcii som siel lebo vedsinou ju trebalo--inak ked ju netreba tak prehodim aj len na zadok, v tom neni problem ale kazdu chvylku prehadzovat?to sa mi prilis nechcelo a ties to neni uzavierka-akurat ze to ide pomalsie ale z vedsou silou---no a po asfalte moc nechodim na to su ine kary :D a hlavne s papiermy :D


Uto, 29.07.2008, 1:15
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: