Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 10:55
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Kupa jazdeneho Land Cruiser a pociatocne naklady 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Prestne ako píše Enduro , mna tam ofajcili 1X a stacilo nikdy viac.

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Uto, 08.10.2019, 8:06
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 07.10.2019, 8:24
Príspevky: 9
Odpoveď s citáciou
dakujem Enduro,Tibik, viete ma odnavigovat na spolahlivych dovozcov? mozno niekoho s kym mas skusenost? vdaka. Som v tomto uplne novy


Uto, 08.10.2019, 8:14
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
romans001 a čo tak poprosiť niekoho kto je z BA/BL či by nešiel aspoň vizualne pozrieť tento Landcruiser? :smt162
Nenádavam na AAA-čko ,ale ..inač stretol som sa s tym ,že v A-čku auto za dobrú cenu ,okolo neho milion pekných viet,splatky,serv.knižka a podobne........a prídem na miesto pozrieť realne auto a predajca povie,"Pane ale auto je nepojazdne ,kľaknutý motor ,treba "len" vymeniť agregat a auto bude šlapať ako hodinky :lol: ,ale do inzeratu to nenapíšu,ešte dobre,že to bolo len tu za rohom.Nevraviac o tom ,že pozor na ostatné bočné poplatky ako napr. "Dame Vám ihneď zľavu 300 eur..ale pri kupe auta treba zaplatiť za overenie km,že nie su stočené 200 Eur ..a umytie a pripravenie vozidla ku kupe 100 eur,povinna vybava do auta "len" za 100 Eur ..tak taka zľava :lol:
..ale jasne ten LC treba vidiet,popozerať ,preveriť a možno to bude fakt dobrá kupa.
//vopred som tam nevolal preto ,lebo viem ,keby som ukazal moje tel. číslo ,tak su potom schopní volať aj 10 krat za deň s vyhodami a benefitmi pri kúpe// .

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Uto, 08.10.2019, 15:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 27.11.2006, 22:58
Príspevky: 597
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Tak konkretne mne povedali ze auto je v KE ale dovezu mi ho do BB, aby som sa stavil na pobocke so zalohou.. a ked som tam prisiel, tak chalan isiel podla scenara ktore mu natlacili do hlavy na nejakom skoleni, t.j. proste ma chcel presvedcit ze potrebujem uplne ine auto, pritom mi ani raz nepozrel do oci az do chvile kym na nepresla trpezlivost a zvysil som uroven volume na 100%.. zaroven som pochopil ze som len hlupo naletel a ze ani nema zmysel s nimi nieco riesit.. otocil som sa a isiel do prec..
Potom som to na druhy den spomenul pred kamaratom a ten hovori ze tak nech je sranda a zavolal tam ze ma zaujem o to iste auto (inzerat stale na nete, podla typka z pobocky sa vcera predalo), samozrejme ziaden problem, auto je v BA, kam vam ho privezieme? A kamarat ze kde v BA? No u nas na prevadzke v Petrzalke, vyborne prave som u vas na dvore, na koho sa mozem obratit? A este meno s kym volam? Tut-tut-tut :-D takze asi tak..

Predajcu ti neporadim, ja si vacsinou vyhliadnem, vycestujem a doveziem sebe sam.. ale vybral si si nie prave najdostupnejsie auto ;-)

_________________
Dodge Durango 3.6 FlexFuel Limited 2015
Ex: Jeep GrandCherokee Limited 2,5 TD 2" spacers, Rancho 5000
Ex: Jeep GrandCherokee Limited 5,9 LX V8 SelecTrac, Flowmaster, K&N
Ex: Jeep GrandCherokee Overland 4.7 H.O. Rancho 5000 1,5"


Uto, 08.10.2019, 16:41
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 07.10.2019, 8:24
Príspevky: 9
Odpoveď s citáciou
dakujem vam, vsetko budem zvazovat. Ako nedostupne myslite, ze drahy servis? udrzba? spotreba a podobne? aby som bol v obraze.


Uto, 08.10.2019, 21:02
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Neboj landcruserov120 s diezlovym motorom je dost + v cehach este viac .Ale s benzinovym 6valcom-4litrom co je dost jednoduchy a blbovzdorny ,bezporuchovy motor tak stym uz je v nasich koncinach pruser najst neaky :-D Idealny landcruiser by bol 100 s novsim 4l benzinovym motorom z 120ky :D .


Str, 09.10.2019, 3:25
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: