Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 28.09.2024, 17:33
Dnes je sobota 28. septembra 2024, meniny má Václav a zajtra Michal, Michaela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 698 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 47  Ďalší
 Aku CB do auta na zaciatok ? 
Autor Správa
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rozoberanie finančnej stránky je zbytočné, je to každého osobná vec, podľa mňa je v danej situácii úplne jedno, či je bubákov málo, akurát abo veľa, ak niekto chce vysielačku na používanie, volí podľa potreby a zmysluplnosti a nie obsahu peňaženky a dá si poradiť znalejšími (týmto ďakujem za zaujímavé informácie)
kto sa chce len ukázať, pochybujem, že by chodil na toto fórum

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Štv, 11.01.2007, 15:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3263
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
PetoK píše:

Špeciálne poďakovanie patrí Milanovi z NR za info o predaji a montáži vysielačky. Milan chcel som zavolať a poďakovať osobne, ale som sa zdržal a potom som už musel valiť za prácou. Inak chlap čo to montoval super, dokonca bol so sebou aj spokojný. Ešte raz dík.

Som rad ze sa ti to podarilo a kvetinove dary neskor :smt127 potom ked sa stretneme.Aj ja som chcel povodne tu najlacnejsiu CB,ale profesionalita pana v predajni ma prekvapila a nechal som si poradit, nebanujem.Este sa tam strojim kupit jednu PMR.Byvam v Risnovciach,ak pojdes okolo ,zastav sa.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Štv, 11.01.2007, 18:06
Profil
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Spolu s niekolkymi predrecnikmi sa priklanam k co najjednoduchsej stanici v aute - pri stelovani squelcu ci ladeni kanalov za jazdy (ano viem viem, vodic nema za jazdy atakdalej) dalsie gombiky proste zavadzaju a odvadzaju pozornost. Pre prakticke vyuzite su takmer zbytocne, pokial vodic nie je nadsenec a nerobi si rekordy a spojenicka odtialto niekam - pre bezneho uzivatela ktory do toho potrebuje zavolat a dostat odpoved a tym to hasne, je to podla mna najlepsie resenie. Naviac neplati za funkcie ktere nevyuzije (tiez nejazdim na nakup s 815, logicky (teda aspon na mensi nie :-D)). Bohatsie vybavena stanicka najde uplatnenie skor doma, pokial sa tomu niekto venuje i tam - na ladenie a nastavovanie a pritahovanie a obcasne odpocuvanie kamaratov je v teple domova daleko viac casu, naviac s kreslom v obyvacke len tazko vojdete do priekopy :-D


Pokial ide o temu PMR vs CB (do amaterskej licencie se mi nechce), viac sa priklanam k sibicku, z niekolkych dovodov:

1.) predsa len vacsi dosah, za normalnych okolnosti sa z auta dokricim domov z celeho mesta a okolia

2.) kompatibilita s kamionmi - striehnuci nepriatel vo forme neoznacenej Fabie prestava byt az tak skryty

3.) nejak si nemozem odpustit tu antenu na aute a tocenu snuru pri vnutornom zrkadle - hm kukam moc na filmy no ano

Komunikacia prieskumnika (pesi) s vozidlom riesi rucka, takze argument o pevne zabudovanom CB a volne povalujucom sa peemerku je relativne zanedbatelny.

Takze doma All295, vo voze All294, resp. Formel1, niekde poruke All27 (rucka), a este som vlastnil dve sady Danita440 so stekrom do zapalovaca a magnetka s patmetrovym koaxom - jednu sadu som vozil so sebou, v pripade ze bolo treba napr. niekoho tahat, bola komunikacia vyriesena.

Samozrejme, v ziadnom pripade sa nesnazim niekomu cpat to anebo ono, popisujem iba svoj postoj a svoje skusenosti. Mne tato kombinacia maximalne vyhovuje, pokial ma niekto ine pozadavky tak logicky moze dospiet k inemu rieseniu, ja popisujem to co sa osvedcilo mne.

Pekny den praje

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Pia, 12.01.2007, 3:18
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak uz som kupil druhu CBcku , tento krat do auta a umiestnil som ju takto ...
Obrázok

A toto je ona ... :-D Albrecht AE 5290

Obrázok


Pia, 12.01.2007, 16:32
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4605
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kolko to soslo Xaderko?

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pia, 12.01.2007, 16:34
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Napisal som ti to do sukromnej spravy :wink: ale pochvala pre firmu MurToo v Bratislave ... velmi sikovne mi to spravili , aj antenu ... ziadne nove diery sa nerobili , umiestnili mi ju dozadu tam ako niekedy bola antena a kabel ide pekne az dopredu pod tapacirovanim :-) vsetko velmi rychlo a super spravene nato,ze som nabehol za nimi , ze chcem CBcku , antenu a hned namontovat , takze :smt133 :smt023


Pia, 12.01.2007, 16:38
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4605
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak to rad počujem tak to ma byť :smt023

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pia, 12.01.2007, 16:39
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
PRESNE TAK !
TAK TO MA BYT !!! Konecne aj na Slovensku zacina v par pripadoch platit nas zakaznik nas pan :smt147 :smt038


Pia, 12.01.2007, 16:44
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Aj ja mám na nich dobré referencie. :smt023

Xader, neviem či si tú CB dal na dobré miesto. Tvoja navigátorka bude musieť mať celý čas pekne spolu nohy, inak si otlčie lavé koleno. :-D

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Pia, 12.01.2007, 19:36
Profil WWW
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Michi, neviem kam inde ju dat :-(
Este nad tym popremyslam a dam ju inde , lebo tam kde je som nemusel robit vobec diery do nicoho , vyuzil som jednu co tam bola origo , len sa dal dlhzi srobik :-) ak to bude frajerke zavadzat dam to inde ...
Ved ked sa uvidime mi na to pozrete a popripade poradite kam stym :?


Pia, 12.01.2007, 21:01
Učeň

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:01
Príspevky: 49
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
Tak uz som kupil druhu CBcku , tento krat do auta a umiestnil som ju takto ...
Obrázok

A toto je ona ... :-D Albrecht AE 5290

Obrázok



len nesmies dopadnut ako ja v nemsovej[ked som ucil jeepinku plavat]
keby som ju nemal na streche bolo by davno po nej :-D

_________________
Toyota 4runner.......... neni co dodat.


Pia, 12.01.2007, 22:22
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 16:11
Príspevky: 409
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja to mam tiez tak namontovane a vobec to spolujazdkyniam nezavadzia ;-)

_________________
Range Rover farma :)


Pia, 12.01.2007, 22:23
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
teslo píše:
ja to mam tiez tak namontovane a vobec to spolujazdkyniam nezavadzia ;-)


jeeeej , dakujem za podporu :-D


Pia, 12.01.2007, 22:24
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ešte k tým pmr...mám sencor smr 200, fungujú skvele - dobre v nich počuť aj dosah ujde, poznáte ich niekto, je to šit či môže byť ? :wink:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 13.01.2007, 14:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
ešte k tým pmr...mám sencor smr 200, fungujú skvele - dobre v nich počuť aj dosah ujde, poznáte ich niekto, je to šit či môže byť ? :wink:


Ahoj Jano,

S týmito stanicami som začínal pred cca 2 rokmi pre potreby túristu. Noo otázka by snáď skôr mala znieť tak, že za akú cenu sú dobré? My sme ich kupovali vo výpredaji v METRE po cca 350Sk/ks ak sa nemýlim, pričom dnes niekde stoja aj 1000-1200 / pár v akcii.
Za cca 300 Sk/ks sú dobré, aj takto by mohla znieť odpoveď. Ak by som sa však mal rozhodnúť dnes, tak neviem. Jedine za coolovú cenu, inak ee. Ak vyhovujú tvojim požiadavkám a si spokojný, prečo nie.
Je to asi niečo také, ako že väčšina z vás vy si asi nikdy nekúpila NIVU, ale pre moje potreby dopravy z miesta A na miesto B v horách postačí.
Ako sú určite nepomerne lepšie ako sračky po 799 Sk/pár z LIEDla, uff to je fakt ťažká téma, tam skôr platí zásada : Vidím ťa, ale nepočujem.

_________________
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vás na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)

Ex. Lada Niva 1.6


Sob, 13.01.2007, 15:55
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 698 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 47  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: